Subscribe Now
Trending News

مقالات

پوست و زیبایی

24 ایده رنگ موی مسی 

24 ایده رنگ موی مسی

24ایده رنگ موی مسی که باعث می‌شود هرکسی بخواهد قرمز شود

blank

اگر به گرم کردن رنگ مو فکر می‌کنید، می‌دانیم که در زیر سایه مسی رنگ مناسب خودرا پیدا خواهید کرد.

1- جولیان‌هاو

blank

جولیان‌هاو بعد از سال‌ها به‌عنوان یک بلوند، این رنگ مسی خیره کننده را در غرب هالیوود رنگ کرد. قفل‌های قرمز او به ویژه از طرف خود هاو مورد ستایش بسیاری قرار گرفتند. هاو پس‌از آشکار کردن تحول خود در اینستاگرامش نوشت:(من هرگز بیشتر از آنچه الان احساس می‌کنم شبیه خودم نیستم).

2- ریحانا

blank

ریحانا بسیاری از سایه‌های قرمز خارق العاده را از بین برده است، اما ما طرفداران ویژه این ماده طبیعی، مسی مایل به بلوط هستیم. این سایه که با لب های شرابی رنگ و حلقه‌های طلایی همراه است، به کمال رسیده است.

3- امارابرتز

blank

امارابرتز معروف است که تقریبا هر رنگ‌موی زیر آفتاب را امتحان می‌کند و به‌نظر می‌رسد. که هر سایه‌‌ای همیشه به‌طور طبیعی با او مطابقت دارد. این مس روشن هیچ تفاوتی ندارد و کاملا با رنگ پوست هلویی او تعادل دارد. این رنگ برای کسانی که از یک بور طلایی یا توت‌فرنگی به رنگ قرمزتغییر رنگ می‌دهند مناسب خواهد بود.

4- جردن‌دان

blank

ته‌رنگ‌های واضح و تقریبا قرمز مخملی بسیار انحرافیو جسورانه است. ما می‌خواهیم آن‌را امتحان کنیم.

5- لیلی‌کول

blank

باورنکردنی اما درست، این رنگ پرجنب و جوش مو از یک بطری بیرون نمی‌آید. لیلی‌کول شاید موزیک نهایی ما متولد مس باشد، دارای فر‌های شل و درخشان شگفت‌انگیز است که برای یک نقاشی کلاسیک رنسانس مناسب است.

6- زندایا

blank

این مس تک‌‌رنگ نخی در بالای لیست آرزوهای ما قرار دارد. زندایا همیشه می‌تواند موهای خنک و ورزشی داشته باشد، و این سایه روشن و سبک بریده شده لباس زره‌پوش اورا تکمیل می‌کند.

با موهای چرب خداحافظی کنید!
بیشتر بخوانید

7- آنت‌کمپ

blank

چیزی کاملا غیرممکن در ترکیب رنگ یک رنگواضح مسی و فرهای بزرگ وجود دارد. این نگاه از طرف خانم بازیگر، مدل و تدوینگر آنت‌ کم‌حجم و جهش طبیعی زیادی دارد، و در نتیجه باعث حسادت عمده موها می‌شود.

8- سزا

blank

سزا که برای آزمایش سایه‌های مختلف شناخته شده است. از لحن زنده پرهیز نمی‌کند و با استفاده از مس زیبا و جذاب خود، الهام بخش عمده‌ای از مو است.

9- امااستون

blank

گرچه مس درخشان ممکن است ظاهر اما استون باشد، اما در واقع رنگ‌موی طبیعی او نیست. استون یک فرد بور است، خبرخوب این است که شما می‌توانید با کمک یک آرایشگر معتمد این ظاهر قرمز و غنی را ایجاد کنید.

10- هویون‌یونگ

blank

مدل هویون‌یونگ در نمایشگاه باند سایه‌ای از گوجه‌فرنگی مسی با ریشه‌ای تیره داشت. یونگ تنها مدل در این نمایش بود که این رنگ را ایجاد کرد و در نتیجه باعث حیرت در نمایش باند است.

11- ایلدافیشر

blank

برای این‌که موهای خودرا به‌اندازه ایلدا فیشر که موهایش کور کننده است براق نگه دارید، یک تهویه مطبوع عمیق تقویت کننده رنگ و درمان تهویه مطبوع عمیق در مس سوخته را امتحان کنید

12- اوامندز

blank

اوامندز از این رنگ به عنوان strawberry feels یاد می‌کند، و بله، می‌توان گفت که ما احساس آن را داریم. ظریف با یک ضربه، این سبک جذاب اتاق را گرم می‌کند و مارا وادار می‌کند زودتر از حد معمول برنامه‌ریزی یک لمس را انجام دهیم.

13- جولیان‌مور

blank

جولیان‌مور به دلیل امضای موهای عمیق مسی، به‌ویژه چگونگی تکمیل چشمان سبزیشمی وی معروف است

14- بانوی ماج

blank

مت رز، یکی از رنگ‌گرایان مورد علاقه بیردی، به دلیل امضای Blonde مشهور است، اما همچنین با انجام سایه‌های چشم‌گیر قرمز وسواس دارد. او حتی 4D red پیچیده را کامل کرده است. Rezهمچنین برای برخی از موهای سرخ موردعلاقه ما یک آرایشگر مشهور است و این دم اسبی را روی بانوی ماج، که دارای یک لباس شیک و ظریف مسی است، کامل کرد.

چطور بفهمیم که محصولی واقعا ارگانیک است؟
بیشتر بخوانید

15- تری‌بانکز

blank

این رنگ قرمز منحنی دهه90 با ته‌رنگ قهوه‌ای، رنگ پوست، رژلب بورگوندی و حلقه‌های رنگی، کامل را تکمیل می‌کند. ما برای همه‌ی این‌ها اینجا هستیم.

16- جسیکاچستین

blank

جسیکاچستین یکی از موقرمز‌های طبیعی است که همه‌ی ما باید در هنگام تصور رنگ ایده‌آل مسی به‌خاطر داشته باشیم. اگر می‌خواهید سایه‌ای تابستانی و ملایم داشته باشید که در تمام طول سال به‌طور مثبت درخشان است.

17- ایرنه‌کیم

blank

اینلاینسر ایرنه‌کیم دائما درحال تغییر موهای خود است. ما عاشق این برداشت کم‌رنگ در مس هستیم که بیشتر در قسمت نارنجی قرمز است.

18- هایلی‌ویلیامز

blank

خواننده پارامور، هیلی‌ویلیامز مدتی بلوند بود، اما همیشه با رنگ قرمز شعله‌ور شناخته می‌شود. در اینجا، او دارای یک رنگ پنی مسی عمیق‌تر است که با کل بافت ترکیب شده است.

19- عایشه‌کری

blank

این قرمزتیره و تقریبا بورگوندی دربرابر رنگ پوست برنزه متوسط عایشه کری خیره کننده به‌نظر می‌رسد. ریچاردز خاطرنشان می‌کند:(مس همچنین برای برنزه‌ها یک رنگ براق بسیار سرگرم کننده است).

20- دختر وایلد

blank

لیندزی‌نویوت، رنگ‌شناس، مسئول این سایه مسی زیبا و ادویه دار بر روی موسیقی‌دان، دختر وایلد است. به‌نظر می‌رسد که از دور همه یک‌رنگ است، اما از نزدیک نگاه کنید می‌بینید که هایلایت‌های هویج روی پایه عمیق‌تری اعمال شده‌اند.

 

blank

 

نوارهای مسی پروپا قرص آماندلااستبرگ برداشت تازه‌ای از رنگ‌موی کلاسیک است.

22- سوفی‌ترنر

blank

نوار تاج مسی برنز بسیار عالی است، ریچاردز ددرمورد تعمیر و نگهداری درخانه می‌گوید:(استفاده منظم از نرم‌کننده، مرطوب‌کننده یا ماسک و پرهیز از هرگونه روغن باید باعث نگه‌داشتن رنگ شود، همچنین اگر از ابزارهای گرم کننده استفاده کنید، قطعا به دنبال یک محافظ گرما باشید.

چگونه موهایی قوی و براق داشته باشیم؟
بیشتر بخوانید

23- عیسی‌رائه

blank

عیسی همیشه به رنگ طبیعی و تره خود نزدیک است و از رنگ برای ایجاد و ابعاد استفاده می‌کند، مانند کاری که اینجا با این شست‌وشوی مس و ظریف انجام داده است.

24- اماآدامز

blank

قفل‌های مات رنگ‌آمیزی اماآدامز درکنار صفحه ساتن سبز تیره او خیره کننده هستند. ریچاردز مس‌را بهترین سایه قرمز برای رنگ‌مو می‌نامد.

منبع مطلب

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *