Subscribe Now
Trending News

مقالات

پوست و زیبایی

مدل رنگ موی قهوه ای روشن 

مدل رنگ موی قهوه ای روشن

رنگ موی قهوه‌ای روشن که بسیار کم نگهداری می‌شوند25

1- قهوه‌ای روشن با رگه‌های بلوند ناتالی پورتمن

blank

ناتالی پورتمن یکی از مداوم‌ترین طرفداران هالیوود در موهای قهوه‌ای روشن است. در این ظاهر شایسته اسکار، قفل‌های قهوه‌ای روشن او در یک باب شیک بریده شده و با رگه‌های نازک موی بور در دو طرف صورت برجسته شده است.

2- قهوه ای روشن با ریشه های تیره تر نیکول ریچی

blank

موهای قهوه‌ای روشن نیکول ریچی کاملاً بلوند است، اما ما هنوز هم به لطف ریشه‌های تیره او آن را می‌شماریم. به نظر می‌رسد که او در حال رشد رنگ است که به آن حال و هوای بدون زحمتی می‌بخشد.

3- ریشه های ریون موی قهوه ای بیانسه

blank

نکته‌های پیچ خورده بیانسه که از ریشه‌های زاغ او شروع می‌شود و به یک باب قهوه‌ای روشن تبدیل می‌شود

4- الکسا چونگ

blank

اگرچه الکسا چونگ ، زیبایی بریتانیایی ، با موهای خود تیره‌تر شده است ، اما ما هنوزهم از این رنگ قهوه‌ای روشن کم نیستیم. رنگ قهوه‌ای تیره تا روشن او ظریف است اما کمی از لبه امضای او را به نمایش می‌گذارد.

5- سبزه چند تونال ایده‌های قهوه‌ای روشن

blank

نمی‌توانیم تصمیم بگیریم که بیشتر چه چیزی را دوست داریم: حاشیه نرم و پر سیارا یا موهای قهوه‌ای چند تنی او که از تاریکی به روشن برمی‌گردد و دوباره برمی‌گردد. پاپانیکولاس می‌گوید: “موهای تیره که روشن می‌شوند همیشه گرم می‌شوند ، بنابراین مگر اینکه قهوه‌ای مایل به رنگ مایل به رنگ داشته باشید ، استفاده از رنگ خاکستر برای ایجاد تعادل و خنثی سازی رنگ نارنجی‌های ناخواسته بسیار مهم است.

6- شیب قهوه‌ای مو قهوه‌ای امیلی بلانت

blank

معروف است که امیلی بلانت یک آفتاب پرست رنگ مو است. ما در قلبمان جایگاه خاصی برای رنگ شیب دار و موج دار قهوه‌ای روشن که او در اینجا ورزش می‌کند ، داریم که تقریباً با یک بلوند توت فرنگی مرز است.

چگونه موهای خود را قهوه ای کنیم؟
بیشتر بخوانید

7- ماری کلایر

blank

ما سایه قهوه‌ای طبیعی Issa Rae را دوست داریم ، که هنوز هم براق ، پر جنب و جوش و غنی از بافت طبیعی او بدون هیچ گونه برجسته ، برجسته یا ریشه‌ای به نظر می‌رسد. چه مثال کاملی از “کمتر بیشتر است”

8- گرادیان عمبره

blank

رنگ قهوه‌ای روشن Jourdan Dunn اساساً یک کلاس اصلی در دستیابی به گرادیان کامل است. رنگ یکپارچه از قهوه‌ای تیره در انتهای آن به بلوند کارامل در انتها تبدیل می‌شود و لایه‌های بلند او مقداری بافت به یال براق او می‌بخشد.

9- ایده‌های قهوه‌ای روشن

blank

مندی مور اگرچه در نیوانگلند به دنیا آمد و بزرگ شد ، اما واقعاً تجسم زیبایی شناسی دختر کالیفرنیایی است. نکات برجسته اوبرا و بلوند طلایی اش به همان اندازه ساحلی، موج‌های ساحلی بافتنی او را تکمیل می‌کنند..

10- قارچ قارچی

blank

Laverne Cox با رنگ روشن و قهوه‌ای روشن باعث شده است که برای آینده قابل پیش بینی سایه‌های “عسل” را به نام خود بخوریم. باب زیبا و براق او به طرز جدی رنگ را بالا می‌برد.

11- قهوه‌ای روشن با هایلایت‌های بلوند جسیکا بیل

blank

جسیکا بیل مشهور دیگری است که مترادف موهای قهوه‌ای روشن با هایلایت‌های بلوند است. این سبک در اینجا Biel کلاسیک ، ساده و ساحلی است، اما روی انواع مختلف پوست کار می‌کند. لاو می‌گوید: “قهوه‌ای روشن می‌تواند هر رنگ پوست را تکمیل کند ، اما مهم‌ترین رنگدانه است.” “رنگ پوست یک عامل کلیدی در انتخاب سایه مناسب سبزه است.”

 12- ترکیبی قهوه‌ای / بور

blank

جیزل بوندچن همیشه با موهایی دیده می‌شود که سایه‌های مختلف “بروند” یا رنگ ترکیبی قهوه‌ای / بلوند را رنگ کرده است. در اینجا ، رنگ آن قهوه‌ای تر از بلوند است ، اما نکات برجسته نرم و لطیف او می‌تواند شما را وادار به گرفتن یک برداشت دو برابر کند.

5 مدل موی آسان برای پوشاندن ریشه مشکی
بیشتر بخوانید

13- ایده های قهوه ای روشن

blank

ما نمی‌توانیم از نکات برجسته بلوند فوق العاده نرم نینا آگدال عبور کنیم. آن‌ها کاملاً در بقیه موهای قهوه‌ای او ترکیب می‌شوند. آن‌ها تقریباً خیلی خوب هستند که درست نباشند

14- قهوه‌ای روشن براق کریسی تیگن

blank

Chrissy Teigen پیشگام روند موهای قهوه‌ای روشن بوده است و به راحتی می‌توان دلیل آن را دانست. ما عاشق این هستیم که موج‌های نرم و جارو در باب بلند او کاملاً در اطراف پوست درخشان او شکل می‌گیرند.

15- خطوط کارامل شانل ایمان

blank

همیشه چک کردن مدل Chanel Iman بسیار هیجان انگیز است زیرا شما واقعاً هرگز نمی‌دانید که بعدی او چه رنگ مویی را امتحان می‌کند. در حالی که او مستعد تطبیق پذیری است، ایمان اغلب موهای سیاه را جت می‌کند، بنابراین افزودن رگه‌های کارامل، که در اینجا دیده می‌شود، یک جمله جالب است.

16- طلایی قهوه‌ای صوفیا وگارا

blank

به نظر می‌رسد که هر عکسی که از صوفیا ورگارا گرفته می‌شود می‌تواند برای تبلیغات شامپوی لوکس استفاده شود. قفل‌های بلند و قهوه‌ای طلایی او موجی کامل و ساحلی دارند..

17- قهوه ای روشن

blank

در اینجا یک بازگشت برای شما وجود دارد: به یاد می آورید که مایلی سایرس چه زمانی موهای قهوه ای روشن داشت؟ در اینجا او روی فرش قرمز با ظاهری دوست داشتنی و براق قهوه ای روشن به تصویر کشیده شده است.

18- تاریک به نور با ابروهای تیره

blank

در حالی که کارا دلوین به خاطر موهای بلوند و ابروهای پرپشت و تیره‌اش مشهور است، ما لحظه موهای قهوه‌ای روشن او را دوست داشتیم. قسمت میانی و امواج بلند او کلاسیک بودند، اما رنگ غنی و متانت یک سورپرایز لذت بخش و زیبا بود.

19- ریشه های تاریک با انتهای سبک‌تر جما چان

blank

در اینجا Gemma Chan به تصویر کشیده شده است که سایه‌ای بلند و سبزه با ریشه‌های تقریباً سیاه و انتهای قهوه‌ای روشن‌تر دارد. این شکل ابعادی اضافه می‌کند و به ویژه با موج کمی عالی به نظر می‌رسد ، همانطور که در اینجا دیده می‌شود.

کنار آمدن با موهای خاکستری در سال 2020
بیشتر بخوانید

20- قهوه‌ای شاه بلو

blank

ما همیشه از جنیفر لوپز هیبت داریم ، اما این ریزه کاری تا شانه در این رنگ قهوه‌ای / بلوند زیبا، ما را مسحور کرد. قفل‌های قهوه‌ای شاه بلوطی او کاملاً مکمل پوست برنز شده او است.

21- اشلی تیزدیل قهوه ای خورشید بوسیده

blank

اشلی تیزدیل همچنین طرفدار یک امر عمودی سیاه تا روشن قهوه‌ای است. ریشه‌های جت سیاه او به قهوه‌ای شاه بلوط تبدیل می‌شود ، به تدریج روشن می‌شود تا اینکه با نوک قهوه‌ای برشته شده پایان می‌یابد.

22- کلاسیک بروندا سرنا ویلیامز

blank

فرهای شایسته دیسکو سرنا ویلیام آنقدر سبک نیستند که بتوانند اینجا واقعا بلوند باشند. هنوز هم، این رنگ بژ و خنک آن‌ها را فرشته نگه می‌دارد بدون اینکه واقعاً از خانواده قهوه‌ای خارج شوند – آنچه کلمه “bronde” کاملاً توصیف می‌کند.

23- میگان خوب است

blank

برجسته‌های طلایی ، قهوه‌ای مایل به قرمز Meagan Good شیک هستند ، به خصوص در یک پیکسلی پیچیده که در یک قسمت کناری عمیق سبک شده و پشت یک گوش شما نرم می‌شود.

24- مس-رنگ

blank

جسیکا آلبا ، برای ما ، اساساً کودک پوستر موهای قهوه‌ای روشن است. او سال‌هاست که رنگ را تکان می‌دهد و همیشه به نظر تازه، سبک و جوان است. رنگ‌های ملایم قهوه‌ای و کاراملی او با گوشواره‌های طلایی و لباس مسی به زیبایی جلوه می‌کند.

25- موهای قهوه ای قهوه‌ای برنز میراندا کر

blank

موهای قهوه‌ای روشن میراندا کر هنگامی که در لابی موج دار و دارای بافت حالت زیبایی پیدا می‌کند ، بهترین حالت را دارد. عامل اصلی این ظاهر، حجم است که کر در ریشه موهای خود دارد.

منبع مطلب

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *