Subscribe Now
Trending News

مقالات

پوست و زیبایی

71 ایده جذاب برای موهای تیره که شگفت‌زده‌تان می‌کند 

71 ایده جذاب برای موهای تیره که شگفت‌زده‌تان می‌کند

سال 2020 سال موهای تیره است. روند چرخشی مد رنگ و محبوب شدن رنگ موی تیره این روزها در فضای مجازی سر و صدای بسیاری به پا کرده. نمود این چرخش در بازیگران هالیوودی کاملا مشخص است. یکی از دلایل محبوبیت رنگ قهوه‌ای تیره در میان سلیبریتی‌ها این است که این رنگ مو بسیار زیبا و چشمگیر بوده و به هر سبک آرایش مویی سازگار است. ضمن این که این رنگ مو به هر رنگ پوستی می‌آید، از پوست‌های روشن و سفید گرفته تا پوست‌های گندمگون و تیره.

“البته این طور نیست که هر رنگ موی تیره‌ای جذابیت بالاِیی داشته باشد، قطعا باید نکات ظریفی را رعایت کرد تا ظرافت و زیبایی آن چشمگیر شود.” این جمله نظر بریتنی ون دایک، یک هنرمند استایلر، عضو انجمن استایلی ردکن (Redken Styling Society) و مالک استودیوی ریفورمیشن (Reformation Studios) می‌باشد. طیف‌های کلاسیک رنگ‌های قهوه‌ای تیره نظیر شاه بلوطی، عسلی تیره و کاکائویی به شدت متنوع و همواره محبوب هستند. کافی است سایه‌هایی از رنگ خاکستری، رز طلایی و یا آبی را به آن اضافه کنید تا جذابیت و محبوبیت رنگ تیره‌تان را صد چندان نمایید.

وقتی به رنگ موی قهوه‌ای مناسب چهره خود فکر می‌کنید، اولین چیزی که باید در نظر بگیرید این است که رنگ موی مورد نظر شما در کدام طیف قرار می‌گیرد:

  • رنگ‌های گرم: قهوه‌ای‌هایی که سایه‌ای از طلایی، نارنجی یا قرمز دارند.
  • رنگ‌های سرد: قهوه‌ای‌هایی که سایه‌ای از آبی، سبز یا بنفش دارند.
  • رنگ‌های خنثی: قهوه‌ای‌هایی که بیش از حد گرم یا سرد نیستند و ترکیبی از هر دو را در خود دارند.

سپس به تناژ رنگ پوست خود دقت کنید. این که آیا رنگ چهره شما جزو رنگ‌های سرد، گرم و یا بین این دو است.

  • رنگ پوست گرم: به قسمت داخلی مچ دست خود نگاه کنید. اگر رگ‌های این قسمت را بیشتر به رنگ سبز می‌بینید، رنگ پوست شما گرم است. اگر رنگ پوست شما زرد و یا زیتونی است و چشم‌هایتان نیز پرانرژی و دارای رگه‌های طلایی است کار تمام است. رنگ موی قهوه‌ای گرم روی این چهره به زیبایی می‌نشیند.
  • رنگ پوست سرد: اگر رگ‌های داخلی مچ دست‌تان رنگی مایل به آبی دارند یعنی پوست شما سرد است. حال اگر چشم‌های شما سبز یخی یا آبی باشد و صورت‌تان هم کمی گلگون باشد، رنگ موی قهوه‌ای سرد از هر نظر برای شما مناسب‌تر است. در مقابل، رنگ موی گرم، شاید چندان برای پوست شما و بروز زیبایی‌تان مناسب نباشد.
  • رنگ پوست خنثی: اگر در همین قسمت مچ، رگ‌های شما به رنگ سبز مایل به آبی است و صورت‌تان هم چندان گلگون نیست که دیگر معرکه است، چون تقریبا هر طیفی از رنگ موی قهوه‌ای با چهره شما سازگار است.

بیشتر بخوانید: 10 روش برای هایلایت قهوه‌ای تیره

البته این طور نیست که رنگ پوست شما لزوما جزو یکی از این سه دسته باشد. رنگ پوست افراد بسیار متنوع و متفاوت است در طیف بسیار گسترده‌ای از این سه گروه قرار می‌گیرد. به این معنی که ممکن است شما لزوما در یکی از دسته‌های بالا قرار نگیرید. در ضمن به خاطر داشته باشید که نگاه افراد نسبت به رنگ متفاوت است و همه اشخاص یک رنگ خاص را یک جور نمی‌بینند. پس بهتر است در این زمینه با یک آرایشگر حرفه‌ای مشورت کنید و سپس رنگ قهوه‌ای مناسب خود را انتخاب کنید. 

البته به قول معروف، اصلا خود را محدود نکنید. یادتان باشد هیچ رنگی وحی منزل نیست. به گفته ون دایک، هر فردی مجاز است آن طور که سلیقه خودش ایجاب می‌کند در مورد رنگ موی خود تصمیم بگیرد، اما اگر می‌خواهید بهترین گزینه را انتخاب کنید و زیبایی شما دو چندان شود بهتر است با یک متخصص رنگ مو مشورت کنید و از او راهنمایی بگیرید.

ون دایک می‌افزاید: به هر حال از هر سایه رنگ قهوه‌ای که استفاده می‌کنید، مهمترین مسئله این است که به خوبی از موی رنگ شده خود نگهداری کنید. وی توصیه می‌کند برای حفظ درخشندگی و زیبایی رنگ مو، هر شش یا هشت هفته یک بار نزد آرایشگر خود بروید و رنگ مو را تجدید کنید. ضمن آن که باید حواستان به محصولات بهداشتی که استفاده می‌کنید نیز باشد. در فاصله ملاقات‌ها نیز، حتماً از یک شامپو و نرم کننده بدون سولفات و بدون رنگ استفاده کنید. دایک شامپوی مخصوص موهای رنگ شده ردکن (Redken) را پیشنهاد می‌دهد.

در ادامه به 71 ایده پشنهادی ما برای رنگ موی قهوه‌‌ای تیره نگاهی بیندازید تا در نوبت بعدی که به سالن آرایش مو می‌روید دست خالی نباشید و با یک دید باز و شناخت کامل در مورد رنگ موی خود از او مشورت بگیرید.

بهترین ایده‌های رنگ موی قهوه‌ای که بهتر است امتحان کنید:

رنگ موی قهوه‌ای کاپوچینو

رنگ موی قهوه‌ای کاپوچینو

اگر به دنبال رنگ‌های قهوه‌ای روشن‌تر هستید رنگ موی قهوه‌ای کاپوچینو با تناژ بژ یکی از بهترین پیشنهادها است. به جای رنگ‌های تند با سایه طلایی در سایر رنگ‌های قهوه‌ای روشن، رنگ موی قهوه‌ای کاپوچینو سایه‌ای از طلایی بنفش دارد که با پوست سرد یا نسبتا گرم بسیار سازگار است.

کانتورینگ مو
بیشتر بخوانید

رنگ موی قهوه‌ای طلایی

قهوه‌ای طلایی

رنگ قهوه‌ای طلایی با تناژ بژ، رنگی بی‌نظیر برای فصل پاییز و بهار است.

رنگ موی آمبره قهوه‌ای کاراملی

آمبره قهوه‌ای کاراملی

با استفاده از تکنیک آمبره، ترکیبی از رنگ قهوه‌ای شکلاتی و قهوه‌ای کاراملی به دست آورید تا مطمئن شوید با رشد موهایتان، اشکالی در ظاهر آن به وجود نمی‌آید.

رنگ موی قهوه‌ای شکلاتی با هایلایت کاپوچینو

قهوه‌ای شکلاتی با هایلایت کاپوچینو

قهوه‌ای شکلاتی با هایلایت کاپوچینو و سایه‌ای از رنگ سبز آبی که می‌تواند با آمبره شنی یا برندی ترکیب شود.

رنگ موی قهوه‌ای قارچی

قهوه‌ای قارچی

سایه رنگ‌های قهوه‌ای قارچی سالهاست که جزو دسته محبوب‌ترین رنگ قرار گرفته، بخصوص اگر برای موهای بلند و مواج استفاده شود که دیگر معرکه است.

رنگ موی قهوه‌ای خاکستری با هایلایت قهوه‌ای قارچی

قهوه‌ای خاکستری با هایلایت قهوه‌ای قارچی

تناژ رنگ سرد خاکستری با چهره‌ه‌ای که سایه‌ای از رنگ یاقوتی دارند سازگار است.

رنگ موی قهوه‌ای یخی

رنگ موی قهوه‌ای یخی

اگر نمی‌توانید با سایه‌های خیلی سرد کنار بیایید، می‌توانید رنگ بلوند سرد را با قهوه‌ای قارچی ترکیب کنید تا رنگی موی کاراملی یخی به دست آید.

رنگ موی قهوه‌ای طوسی

بیشتر بخوانید: این رنگ مو به چشم قهوه‌ای‌ها میاد!

قهوه‌ای طوسی

قهوه‌ای قارچی تیره را با رنگ خاکستری ترکیب کنید تا رنگ ترکیبی فوق العاده‌ای به دست آید که جوانی و سرزندگی را به چهره شما هدیه می‌دهد.

رنگ موی موی قهوه‌ای-قرمز

موی قهوه‌ای-قرمز

این رنگ در خانواده رنگ‌های قهوه‌ای تیره قرار می‌گیرد، اما از نوعی قرمز تند نیز برخوردار است. رنگ قرمز هم می‌تواند رنگ را در هر دو طیف سرد و گرم قرار دهد. به گفته سبک شناسان اگر رنگ قرمز مایل به مسی باشد جزو رنگ‌های گرم و اگر مایل به بنفش باشد جزو رنگ‌های سرد به حساب می‌آید.

ون دیک می‌گوید اگر می‌خواهید تنها هاله‌ای از رنگ قرمز در موهای خود داشته باشید، این رنگ مو عالی است. بخصوص اگر رنگ پوست شما تیره یا زیتونی باشد و مخصوصا اینکه دارای چشمانی قهوه‌ای نیز باشید.

رنگ موی بروند

بروند

رنگ موی بروند (بلوند قهوه‌ای) سایه‌ای تیره از رنگ بلوند دارد. اما این رنگ هم مثل رنگ قهوه‌ای قرمز به خوبی با پوست‌های تیره سازگار است.

رنگ موی قهوه‌ای- عسلی تیره

قهوه‌ای- عسلی تیره

سوپرمدل‌های زیادی از این رنگ استفاده می‌کنند، چرا که زیبایی خیره کننده‌ای به پوست‌های گرم و تیره می‌دهد.

رنگ موی قهوه‌ای روشن

قهوه‌ای روشن

قهوای روشن جذابیت فوق العاده‌ای دارد. البته اگر به دنبال نتیجه ایده‌آل هستید، کار را به یک آرایشگر حرفه‌ای بسپارید. در صورتی که مردد هستید از وی در مورد تکنیک بیبی لایت روی موهای خود راهنمایی بگیرد.

رنگ موی هایلایت گرم بلوطی

هایلایت گرم بلوطی

هایلایت بلوطی با پوست‌های تیره بسیار هماهنگ است و زیبایی چشمگیری به چهره شما می‌دهد.

رنگ موی قهوه‌ای پاستیلی

قهوه‌ای پاستیلی

با ترکیب بنفش و قهوه‌ای قرمز، در کمترین زمان به رنگ پاستیلی فوق العاده‌ای دست پیدا می‌کنید.

رنگ موی قهوه‌ای شاه بلوطی

قهوه‌ای شاه بلوطی

رنگ موی قهوه‌ای شاه بلوطی از آن دسته رنگ‌هایی است که به موهای صاف و بی‌روح طراوت و شادابی ویژه‌ای می‌دهد.

رنگ موی قهوه‌ای طبیعی

بیشتر بخوانید: قهوه‌ای-خاکستری، رنگ موی مورد علاقه سوپرمدل‌ها!

رنگ موی قهوه‌ای طبیعی

مطمئنا رنگ موی قهوه‌ای طبیعی را مانند ژاکت کشمیری خود دوست خواهید داشت. این رنگ با همه چیز سازگار است. تنوعی از طیف سرد تا گرم دارد. گاهی سایه‌ای از رنگ طلایی دارد اما در کل هیچ رنگی در آن قالب نیست.

ون دیک می‌گوید: این رنگ برای همه افراد مناسب است، چه رنگین پوست و چه سفید پوست. رنگ موی قهوه‌ای طبیعی رنگی خنثی است که به خوبی به هر پوستی می‌آید.  

رنگ موی قهوه‌ای طبیعی با هایلایت کاراملی

قهوه‌ای طبیعی با هایلایت کاراملی

سایه‌ای از رنگ قهوه‌ای تیره با هایلایت کاراملی یکی از جذاب‌ترین ترکیب‌های محبوب است.

رنگ موی قهوه‌ای خنثی

رنگ موی قهوه‌ای خنثی

رنگ موی قهوه‌ای خنثی جلوه‌ای از رنگ موی طبیعی فرانسوی‌هاست. این رنگ، زیبایی چشمگیری به چهره شما می‌دهد.

رنگ موی قهوه‌ای طبیعی با هایلایت کاراملی

قهوه‌ای طبیعی با هایلایت کاراملی

با رنگ قهوه‌ای طبیعی ترکیب شده با هایلایک کاراملی به سادگی درخشش و جذابیت خاصی به موهای خود هدیه دهید.

رنگ موی قهوه‌ای طبیعی با هایلایت قرمز

قهوه‌ای طبیعی با هایلایت قرمز

رنگ قهوه‌ای طبیعی در کنار هایلایت قرمز با سایه مسی یا طلایی یک رنگ موی گرم ایده آل برای فصول سرد سال است.

رنگ مویقهوه‌ای طبیعی با بالیاژ رز طلایی

قهوه‌ای طبیعی با بالیاژ رز طلایی

وسوسه شده‌اید از رنگ رز طلایی استفاده کنید اما هنوز مردد هستید؟ از آرایشگر خود بخواهید با بالیاژ رز طلایی روی رنگ قهوه‌ای طبیعی به چهره‌تان ظاهری بسیار چشمگیر و زیبا ببخشد.

رنگ موی اسپرسو با هایلایت طبیعی

اسپرسو با هایلایت طبیعی

اگر از رنگ موی یکدست اسپرسو مطمئن نیستید می‌توانید از سایه بنفش خنثی استفاده کنید و انتهای ساقه مو را به رنگ طلایی در آورید.

رنگ موی قهوه‌ای شکلاتی تیره

قهوه‌ای شکلاتی تیره

شکلات قهوه‌ای تیره را تصور کنید. از رنگ آن می‌توان بهترین ایده‌ها را برای یک رنگ موی ایده‌آل به دست آورد. به گفته وان دیک تقریبا همه افراد با هر رنگ پوستی، از روشن تا تیره می‌توانند با خیال راحت از این رنگ استفاده کنند. این طیف رنگ بخصوص برای افرادی که چشم آبی دارند و پوستی با رنگ گرم یا خنثی دارند فوق‌العاده است.

رنگ موی هایلایت قهوه‌ای شکلاتی

هایلایت قهوه‌ای شکلاتی

هایلایت‌های قهوه‌ای شکلاتی با جلوه‌ای از قرمزی خود حتی با تیره‌ترین رنگ موها سازگار است.

رنگ موی سبز چرک

بیشتر بخوانید: با رنگ موی قهوه‌ای خاکستری خودتان را زیبا کنید

سبز چرک

از رنگ سبز چرک با هایلایت ملایم بلوند استفاده کنید و جلوه‌ای خاص به موهای خود بدهید.

20 رنگ موی عالی 2020 برای رنگ پوست‌های تیره
بیشتر بخوانید

رنگ موی قهوه‌ای شکلات شیری

قهوه‌ای شکلات شیری

این رنگ موی گرم با سایه‌هایی از طلایی بهترین گزینه برای روزهای سرد پاییزی است، بخصوص این که با پوست‌های زیتونی و تیره بسیار هماهنگ است.

رنگ موی قهوه‌ای شکلاتی شیری تیره

قهوه‌ای شکلاتی شیری تیره

قهوه‌ای شکلاتی شیری تیره بر پایه اسپرسو قرار دارد. بخصوص اگر هایلایت‌های ظریف هم داشته باشد که دیگر یک رنگ گرم فوق‌العاده به دست خواهد آمد.

رنگ موی بیبی لایت قهوه‌ای قرمز روی موهای قهوه‌ای شکلاتی تیره

بیبی لایت قهوه‌ای قرمز

بیبی لایت قهوه‌ای قرمز روی موهای قهوه‌ای شکلاتی تیره تداعی کننده هایلایت‌های طبیعی روی موی کودکان است.

رنگ موی رنگ تیره شکر قهوه‌ای

رنگ تیره شکر قهوه‌ای

هایلایت دارچینی را به رنگ موی قهوه‌ای تیره اضافه کنید تا رنگ موی تیره‌ی شکر قهوه‌ای به دست آید و از جلوه زیبای آن لذت ببرید.

رنگ موی شکلاتی تیره با بالیاژ قهوه‌ای -قرمز

شکلاتی تیره با بالیاژ قهوه‌ای -قرمز

بالیاژ تیره یک حاصل دوست داشتنی از ترکیب قهوه‌ای شکلاتی و قهوه‌ای قرمز است.

رنگ موی قهوه‌ای تیره فندقی

قهوه‌ای تیره فندقی

چه چیزی بهترین ترکیب با رنگ قهوه‌ای تیره است؟ قطعا سایه‌های طلایی روی رنگ فندقی.

رنگ موی قهوه‌ای گردویی با سایه تافی

بیشتر بخوانید: 10 مدل معرکه هایلایت بلوند با زمینه قهوه‌ای

قهوه‌ای گردویی با سایه تافی

این رنگ را می‌توان با بیبی لایت کاراملی به بهترین حالت نشان داد.

رنگ موی تیره قهوه‌ای خاکستری

رنگ موی تیره قهوه‌ای خاکستری

در مقایسه با رنگ شکلات تلخ، قهوه‌ای خاکستری شامل هیچ سایه‌ای از رنگ طلایی یا قرمز نیست. بلکه این رنگ بیشتر مایل به بنفش یا آبی است. اگر پوست صورت شما روشن و گلگون است رنگ موی قهوه‌ای خاکستری یکی از گزینه‌های عالی برای شماست. می‌توان با استفاده از این رنگ تنوعی در رنگ موی روشن ایجاد کرد و آن را تیره‌تر نمود. این رنگ جزو رنگ‌های سرد است و بخصوص وقتی به بهترین شکل جلوه می‌کند که صاحب چشمانی آبی خاکستری باشید.

رنگ موی تیره طوسی خاکستری

رنگ تیره طوسی خاکستری

این رنگ خاکستری، سایه‌ای مات دارد و همین مسئله آن را جزو دسته رنگ‌های بسیار محبوب قرار داده است.

رنگ موی قهوه‌ای از نوع کوکی شکلاتی

قهوه‌ای از نوع کوکی شکلاتی

سایه‌هایی از رنگ قهوه‌ای با زمینه رنگ اسپرسو و هایلایت خاکستری، جلوه ویژه‌ای به رنگ موی شما می‌دهد و موهای شما را پر حجم‌تر از آنچه هست نشان می‌دهد.

رنگ موی قهوه‌ای خاکستری تیره با سایه پلاتینیوم

قهوه‌ای خاکستری تیره با سایه پلاتینیوم

با رنگ قهوه‌ای خاکستری تیره با بیبی لایت پلاتینیوم، موهای خود را حجیم‌تر جلوه دهید.

 

رنگ موی رنگ تیره تخته سنگی

رنگ تیره تخته سنگی

این نوع رنگ، سایه‌ای از طوسی دارد. به طوری که ریشه موها تیره‌تر و هر چه به سمت نوک ساقه مو می آید روشن‌تر می‌شود.

رنگ موی قهوه‌ای تیره با هایلایت برندی

قهوه‌ای تیره با هایلایت برندی

این رنگ که بین طیف‌های سرد و گرم قرار دارد، سایه‌ای از رنگ‌های آبی خاکستری و بنفش را با خود دارد و اگر با هایلایت‌های برندی همراه باشد یک گزینه عالی برای پوست‌های خنثی خواهد بود.  

رنگ موی خاکستری گردویی با هایلایت باتراسکاچ

خاکستری گردویی با هایلایت باتراسکاچ

از آنجا که این رنگ از ترکیب رنگ سرد خاکستری و رنگ گرم کاراملی تشکیل شده برای پوست‌های خنثی جزو بهترین گزینه‌ها است.

رنگ موی قهوه‌ای خاکستری تیره

قهوه‌ای خاکستری تیره

در استفاده از رنگ خاکستری مردد هستید؟ کافی است از رنگ قهوه‌ای خاکستری تیره با زیرساز بنفش استفاده کنید تا به نتیجه دلخواه برسید.

رنگ موی قهوه‌ای شکلاتی گیلاسی

بیشتر بخوانید: 12 رنگ موی قهوه‌ای با هایلایت‌ بلوند شگفت‌انگیز

رنگ موی قهوه‌ای شکلاتی گیلاسی

در مقایسه با رنگ قهوه‌ای قرمز، این رنگ جزو طیف‌های سرد قرار می‌گیرد، ضمن آن که قرمز آن بیشتر متمایل به بنفش است. به گفته ون دایک، این رنگ مو برای پوست‌های تیره و زیتونی جزو گزینه‌های مناسب است.

رنگ موی قهوه‌ای دارچینی

قهوه‌ای دارچینی

قهوه‌ای دارچینی به خاطر سایه قرمزی که دارد هم برای پوست‌های گرم و هم برای پوست‌های سرد مناسب است. کافی است آرایشگر شما حرفه‌ای باشد و از این رنگ به بهترین نحو برای موهایتان استفاده کند.

رنگ موی قهوه‌ای گیلاسی

قهوه‌ای گیلاسی

در این رنگ، سایه‌ای از قرمز تند به رنگ قهوه‌ای شکلاتی اضافه شده. یعنی دقیقا همان چیزی که رنگ را برای پوست‌های تیره ایده‌آل می‌سازد.

رنگ موی قهوه‌ای خرمایی (بلوطی)

قهوه‌ای خرمایی (بلوطی) 

به رنگ موی قهوه‌ای مشکی، سایه‌ای از رنگ خرمایی فلفلی را اضافه کنید تا رنگ نهایی به زیباترین شکل جلوه کند.

رنگ موی هایلایت خرمایی (بلوطی)

هایلایت خرمایی (بلوطی)

از هایلایت براق خرمایی روی پایه قهوه‌ای تیره استفاده کنید تا رنگ خود را مناسب فصل بهار سازید.

رنگ موی قهوه‌ای روشن

قهوه‌ای روشن

موهای قهوه‌ای تیره را به سایه‌ای از رنگ مسی و توت فرنگی آغشته کنید تا درخششی خاص پیدا کند و موهایتان را نیز حجیم تر نشان دهد.

رنگ موی هایلایت قهوه‌ای آمبره

بیشتر بخوانید: 16 رنگ موی بلوطی با توجه به رنگ پوست‌

هایلایت قهوه‌ای آمبره

این تکنیک موهای شما را به صورتی نشان می‌دهد که گویا نور خورشید در آن منعکس شده. این رنگ مو جزو محبوب‌ترین رنگ‌هاست.

رنگ موی ماهاگونی

رنگ موی ماهاگونی

این رنگ از خانواده قهوه‌ای شکلاتی گیلاسی است. ماهاگونی طیف سرد رنگ قهوه‌ای قرمز با ته رنگ قرمز بنفش است و با پوست‌های زرد یا زیتونی به بهترین شکل سازگار می‌باشد. به گفته وان دایک تنها اگر صورت شما ته مایه‌ای از رنگ صورتی یا قرمز دارد بهتر است از این رنگ استفاده نکنید چون قرمزی پوست شما را بیشتر نشان می‌دهد.

رنگ موی قهوه‌ای ماهگونی

قهوه‌ای ماهگونی

این رنگ بین رنگ موی قهوه‌ای و قرمز است. رنگ تیره‌ای که بسیار رومانتیک، جذاب و درخشان جلوه می‌کند.

بیست و پنج مدل مو جذاب
بیشتر بخوانید

رنگ موی قهوه‌ای تیره با هایلایت مسی

قهوه‌ای تیره با هایلایت مسی

با اضافه کردن رنگ مسی به زمینه ماهگونی سرد، این رنگ به طیف گرم تبدیل می‌شود و برای موهای قرمز طبیعی بهترین گزینه خواهد بود.

رنگ موی خرمایی تیره

خرمایی تیره

رنگ موی خرمایی تیره به اندازه رنگ موی قهوه‌ای جذاب است. البته اگر بخواهید به آن سایه‌ای از قرمز بنفش بدهید باید از رنگ اسپرسو برای زیرساز آن استفاده کنید.

رنگ موی رنگ شکلاتی چیلی

رنگ شکلاتی چیلی

این رنگ مو، ترکیبی از رنگ شکلاتی و رنگ قرمز ماهاگونی است.

رنگ موی قهوه‌ای به رنگ غروب آفتاب

قهوه‌ای به رنگ غروب آفتاب

قهوه‌ای‌های کلاسیک اغلب جزو رنگ‌های فانتزی به حساب نمی‌آیند. اما وقتی بحث قهوه‌ای به رنگ غروب خورشید به میان آید اوضاع فرق می‌کند. این رنگ جز رنگ‌های فانتزی بسیار زیباست. کافی است کار را به یک آرایشگر  حرفه‌ای بسپارید.

رنگ موی شرابی قهوه ای-بنفش

رنگ موی شرابی قهوه ای-بنفش

از رنگ موی شکلاتی گیلاسی خوشتان می‌آید، اما دوست دارید سایه‌ای از رنگ سبز را نیز داشته باشد، بدون اینکه به قرمزی یا زردی بزند؟ بسیار خوب! چطور است رنگ قهوه‌ای بنفش را امتحان کنید. پایه اصلی این رنگ، شرابی است و با پوست زیتونی و زرد بسیار سازگار است.

رنگ موی آمبره شرابی

آمبره شرابی

استفاده از آمبره بنفش شرابی برای موهای قهوه‌ای تیره، یک رنگ موی تیره فوق‌العاده جذاب به شما هدیه می‌دهد.

رنگ موی هایلایت شرابی

هایلایت شرابی

برای دستیابی به ظاهری زیبا، از آرایشگر خود بخواهید از هایلایت‌های شرابی استفاده کند. بخصوص برای قسمت‌هایی از مو که صورت‌تان را احاطه کرده است.

رنگ موی قهوه‌ای شرابی

بیشتر بخوانید: رنگ موی قرمز شرابی، مناسب روزهای سرد زمستانی

قهوه‌ای شرابی

رنگ‌های بنفش آلترا با سایه‌ای از قرمز باعث ایجاد حجم در مو  شده و به خاطر سرد بودنشان با پوست‌های ملایم (نه تیره و نه روشن) سازگار است.

رنگ موی قهوه‌ای آلویی

قهوه‌ای آلویی

این رنگ مناسب افرادی است با پوست سبزه که می‌خواهند رنگی بین قهوه‌ای تیره و قهوه‌ای گیلاسی داشته باشند، بدون این که ردی از رنگ مسی یا نارنجی در آن دیده شود.

رنگ موی قهوه‌ای بنفش

قهوه‌ای بنفش

این رنگ باعث ایجاد نشاط و سرزندگی در ظاهر افراد می‌شود.

رنگ موی بنفش اولترا

بنفش اولترا

ممطئن باشید این رنگ یکی از بی‌نظیرترین رنگ‌های موجود است. مین کیم، یکی از آرایشگران حرفه‌ای شرکت لورئال و طرفدار پر و پا قرص این رنگ، آن را به افرادی که می خواهد خاص و جذاب جلوه کنند پیشنهاد می‌دهد.

رنگ موهای به رنگ قهوه‌ای مشکی و قهوه‌ای اسپرسو

موهای به رنگ قهوه‌ای مشکی و قهوه‌ای اسپرسو

همیشه آرزو داشتید موهای مشکی خود را رنگ کنید اما دلتان هم نیامده از رنگ تیره دست بکشید. این رنگ نیز مانند رنگ قهوه‌ای طبیعی با هر رنگ پوستی سازگار است و روی هر نوع چهره‌ای به خوبی می‌نشیند. رنگ موی قهوه‌ای مشکی و قهوه‌ای اسپرسو رنگی خنثی است که نه خیلی سرد است و نه خیلی گرم. البته با سایه ملایمی از رنگ آبی که آن را به سمت طیف رنگ‌های گرم سوق می‌دهد.

رنگ موی قهوه‌ای کافی (به رنگ قهوه)

قهوه‌ای کافی (به رنگ قهوه)

شاید ایده‌آل‌ترین رنگ قهوه‌ای، همان رنگ قهوه اصیل باشد که با هر رنگ چهره و هر فصلی سازگار است.

رنگ موی اسپرسو

اسپرسو

اسپرسو طیفی از رنگ قهوه‌ای است که به سیاه متمایل است. این رنگ جذاب و شگفت انگیز، برای پوست‌های خیلی روشن یا حتی رنگ پریده معجزه می‌کند و چهره افراد را بسیار سرزنده و شاداب نشان می‌دهد.

رنگ موی قهوه‌ای زغالی

قهوه‌ای زغالی

قهوه‌ای زغالی از بهترین و به‌روزترین رنگ‌ها است. این رنگ قهوه‌ای بدون آن که رنگ مشکی را تداعی کند تیرگی جذاب و چشمگیری را با خود به همراه دارد.

رنگ موی بیبی لایت کره‌ای

بیبی لایت کره‌ای

موهای خود را که به رنگ اسپرسو درآورده‌اید با بیبی لایت کره‌ای بسیار ظریف و خاص جلوه دهید. رنگ مویی که با چهره‌های برنزه سازگار است و مناسب فصل تابستان می‌باشد.

رنگ رز طلایی با زیرساز قهوه ای

بیشتر بخوانید: رنگ موی قرمز، رنگی برای خاص‌ترین‌ها

رنگ رز طلایی با زیرساز قهوه ای

رنگ رز طلایی با زیر ساز قهوه‌ای امروزه در شبکه‌های اجتماعی گل کرده است. می‌توانید از این رنگ برای تکینک بالایاژ یا رنگ مو استفاده کنید.

رنگ موی قهوه‌ای کاکائویی

قهوه‌ای کاکائویی

 این رنگ یک قهوه‌ای واقعی با سایه‌هایی از مشکی و قهوه‌ای و هاله‌ای از رنگ قرمز است. بسیار زیبا، شیک، ساده و هماهنگ با هر چهره‌ای، بخصوص چهره‌های زیتونی است.

رنگ موی قهوه‌ای موکا

قهوه‌ای موکا

موهای قهوه‌ای موکا ترکیبی از رنگ اسپرسو و رنگ گرم فندقی را دارد. این رنگ ترکیبی به طرز شگفت‌انگیزی زیبا و متناسب با هر رنگ پوستی است.

رنگ موی قهوه‌ای متالیک

قهوه‌ای متالیک

می‌خواهید کمی سرزنده‌تر به نظر برسید؟ رنگ موی قهوه‌ای متالیک یک انتخاب عالی برای دستیابی به این هدف است. درخششی که در این رنگ مو وجود دارد حتی تیره‌ترین موها را هم سرزنده و شاداب جلوه می‌دهد.

رنگ مو با تکنیک فضای منفی

رنگ مو با تکنیک فضای منفی

به جای استفاده از هایلایت‌های ضخیم و بولد شده، امروزه بسیاری از آرایشگران از تکنیک‌های متنوع فضای منفی استفاده می‌کنند. با این تکنیک موهای شما پر حجم‌تر و ضخیم‌تر جلوه می‌کند.

رنگ موی اسپرسوی عقیقی

رنگ موی اسپرسوی عقیقی

مشکی… یا قهو‌ای؟ با این رنگ مو که سایه‌ای از قهوه‌ای فوق العاده تیره دارد دائما با افرادی مواجه خواهید شد که در تشخیص رنگ موی شما عاجز خواهند ماند.

بیشتر بخوانید: ما به شما میگیم چه رنگ مویی به پوست‌های روشن میاد

منبع مطلب

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *