Subscribe Now
Trending News

مقالات

پوست و زیبایی

45 رنگ موی بلوند دودی که جذاب و وسوسه کننده است 

45 رنگ موی بلوند دودی که جذاب و وسوسه کننده است

یش رفتن با مد در حوزه مو مانند پیدا کردن محصولات زیبایی جدید است؛درست زمانی که فکر می کنید محصول مورد علاقه خود را پیدا کردید، هر بار که به فروشگاه می روید محصول جدید دیگری با فرمول فوق العاده می بینید. این مورد درباره شاخه های مختلف رنگ بلوند نیز درست است. درست زمانی که فکر می کنید رنگ مورد علاقه ی همیشگی خود را انتخاب کردید، در اینستاگرام رنگ تازه ای می بینید.
با این حال، رنگ موی بلوند دودی با تناژ سرد همیشه در صدر لیست رنگ هایی که باید امتحان کنید بوده است. این رنگ بیشتر از قبل پرطرفدار است  و باید درباره این رنگ می نوشتیم.

آیا به فکر امتحان رنگ موی بلوند دودی است؟ در ادامه همه ی توضیحات لازم درباره این رنگ همراه با 45 نمونه از  این مدل رنگ آورده شده است.

رنگ بلوند دودی چیست؟
همه ی ما با رنگ دودی آشنا هستیم اما رنگ موی بلوند خاکستری در واقع چه رنگی است؟ رنگ بلوند دودی، رنگی سرد با لایه های رنگ خاکستری و سفید است. انواع رنگاهای محبوب بلوند مانند رنگ بلوند عسلی و کاراملی  تناژ گرم دارند اما رنگ بلوند دودی کاملا تناژ سرد دارد.

رنگ بلوند دودی برای چه افرادی با چه رنگ پوستی مناسب است؟
قبل از انتخاب هر رنگ مویی ابتدا باید ببینید آن رنگ با تناژ پوستی شما هماهنگ است یا نه.  معمولا رنگ های با تناژ سرد مثل بلوند دودی برای افراد با تناژ پوست سرد و رنگ پوست سفید مناسب است. در حالی که  رنگ های گرم تر معمولا با پوست های توناژ سرد هماهنگ نیست،  این رنگ موی بلوند دودی کزینه مناسبی برای شما است. با این وجود با کمک یک آرایشگر حرفه ای، می توان هر رنگ مویی را طوری تغییر داد که مناسب هر رنگ پوستی باشد.
تناژ پوست خود را نمی دانید؟ کافی است به رنگ رگ های بازوی خود دقت کنید. اگر رگ ها آبی یا بنفش باشد، تناژ پوست خنک دارید و اگر رگ ها سبز باشد، تناژ پوست گرم دارید.

چطور موهای‌ام را بلوند دودی کنم؟
آماده تغییر رنگ موی خود به رنگ بلوند دودی خالص هستید؟ باید توجه داشته باشید که با کمک آرایشگر حرفه ای می توانید این رنگ را به بهترین شکل داشته باشید. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای داشتن این رنگ به آرایشگاه مراجعه کنید و اجرای این کار را به فردی حرفه ای بسپارید.
برای داشتن موهایی با رنگ بلوند دودی، آرایشگر شما قبل از رنگ کردن مو باید از بلیچ استفاده کند تا رنگ موی شما روشن تر شود. بلیچ همیشه  به مو آسیب می زند اما آرایشگر دقیق  قبل از ترک آرایشگاه به شما اطمینان می دهد موهای شما عالی به نظر می رسد. آرایشگر معمولا پیشنهاد می کند بین هر زمان مراجعه،  از  براق کننده و تونر مو استفاده کنید تا رنگ موی تیره اصلی در موی رنگ شده پیدا نباشد.

چطور از موی رنگ شده مراقبت کنیم؟
بعد از داشتن مویی به رنگ بلوند دودی باید چکار کرد؟ این رنگ بدون روتین مراقبتی مناسب براق و روشن باقی نمی ماند. به همین دلیل استفاده از محصولات مخصوص موهای رنگ شده لازم است.
ابتدا شامپوی مخصوص موی بلوند مانند شامپوی Kérastase Bain Lumière را انتخاب کنید. این شامپو موها را نرم و مرطوب کرده و برای حفظ روشنی مو ناخالصی ها را از بین می برد.
برای جلوگیری از تیره شدن مو باید از شامپو بنفش نیز استفاده کنید. پیشنهاد ما شامپوی Kérastase Bain Ultra-Violet Purple و نرم کننده Cicaflash برای موهای روشن، بلوند با توناژسرد و خاکستری است.

اگر موهای رنگ شده بخاطر بلیچ آسیب دیده است، به طور هفتگی از یک ماسک ترمیم مو مانند ماسک L’Oréal Professionnel’s Absolut Repair Resurfacing Golden Masque استفاده کنید. این ماسک با فرمول تایید شده موهای ضعیف را تغذیه و ترمیم می کند و آن را نرم و براق تر می کند.

چرا موی فر بعد از حمام، وز می‌شود؟
بیشتر بخوانید

بیشتر بخوانید: جلوگیری از تیره شدن موهای بلوند به روش طبیعی

بهترین رنگ موی بلوند دودی چیست؟

بهترین رنگ موی بلوند دودی چیست

هیچ رنگ بلوند دودی که برای همه ی افراد مفید باشد، وجود ندارد. مهم نیست چه تناژ پوستی دارید یا به دنبال چه سطح رنگی هستید، مطمئنا رنگ مناسبی برای شما وجود دارد. برای تصمیم گیری به کمک نیاز دارید؟ در ادامه، نمونه های رنگ بلوند دودی محبوب ما را می بینید.

رنگ بلوند دودی شامپاینی

ما معمولا برای موقعیت های ویژه از شامپاین استفاده می کنیم اما رنگ موی بلوند شامپاینی برای هر موقعیت و زمانی مناسب است.این مدل رنگ بلوند دودی  درخشان، خاص و در بسیاری از افراد با تناژ رنگ های مختلف زیبا است.

رنگ بلوند دودی شامپاینی

رنگ بلوند دودی مایل به صورتی
این روزها رنگ موی صورتی زیاد به چشم می خورد. اگر نمی خواهید موهای‌تان را کامل صورتی رنگ کنید، این مدل بلوند دودی گزینه مناسبی است. این مدل بدون حفظ ظاهر رنگ موی قدیمی، لایه های ظریف رنگ موی مورد علاقه شما را در میان رنگ موی اصلی نشان می دهد. این مدل یکی از انواع مدل های مورد علاقه ما برای افراد با تناژ رنگ بین روشن و تیره است.

نگ بلوند دودی مایل به صورتی

رنگ بلوند دودی کثیف
اگر به طور طبیعی رنگ موی بلوند تیره دارید، این مدل گزینه ی مناسبی برای شما است.

رنگ بلوند دودی کثیف

رنگ قهوه‌ای-دودی با رنگ بلوند دودی
با هایلایت بلوند دودی به موهای قهوه‌ای دودی خود درخشش و ظاهری منحصر به فرد بدهید. قول می دهیم یک تغییر ظریف باعث تفاوت زیادی می شود.

رنگ قهوه‌ای-دودی با رنگ بلوند دودی

رنگ بلوند دودی مدل پیکسی
برای منحصر به فرد رسیدن رنگ موی بلوند دودی به موهای بلند نیاز ندارید. در واقع، این رنگ با مدل موی پیکسی به همان اندازه زیبا است. ترکیب این رنگ و مدل برای خانم های بالا پنجاه سال عالی است.

رنگ بلوند دودی مدل پیکسی

رنگ بلوند دودی شنی
رنگ موی بلوند دودی با لایه های موی شنی رنگ عالی به نظر می رسد.از یک اسپری حالت دهنده مثل اسپری Pureology Style + Protect Wind Tossed Texture Finish Spray استفاده کنید تا به راحتی حالت زیبایی به موهای خود بدهید.

نگ بلوند دودی شنی

رنگ بلوند دودی روشن
اگر سال های نوجوانی و نوجوانی موهای خود را قهوه ای رنگ می کردید و رنگ بلوند مورد علاقه ی خود را پیدا نکردید، بلوندی روشن مخصوص شما است. در این رنگ تناژ سرد لایه های مو یه رنگ سفید و خاکستری در کنار رنگ بلوند دودی قرار می گیرد و مدل جدیدی از بلوند روشن معمول را به شما نشان می دهد.

رنگ بلوند دودی روشن

رنگ بلوند دودی خاکستری
حالا که درباره رنگ های پرطرفدار صحبت می‌کنیم، باید به رنگ بلوند دودی خاکستری اشاره کنیم. این رنگ جزو رنگ موهای پرطرفدار سال 2019 بوده است زیرا مدل جدیدی از رنگ موی خاکستری خانم های پیر را ارائه می کند.

رنگ بلوند دودی خاکستری

رنگ بلوند دودی هولوگرافیک
در کنار رنگ مو های پرطرفدار مثل رنگ های پاستیلی و رنگین کمانی، رنگ های هولوگرافیک نیز پرطرفدار بودند. به خاطرحفظ ویژگی بازتابشی این مدل، آرایشگر قبل از رنگ زدن مو، باید رنگ را روی شیشه بریزد، این کار درست مانند رنگ آمیزی در قدیم است.
در نهایت رنگ موی درخشان دودی بفنش سفید خواهید داشت که کاملا زیبا و مخصوص تابستان است.

رنگ بلوند دودی هولوگرافیک

رنگ بلوند دودی سفید
زمانی که از رنگ مو با تناژ سفید صحبت می کنیم، این مدل جزو پرطرفدار ترین ها است. این رنگ مانند رنگ پلاتینیومی دخرانه است، به ویژه زمانی که به صورت هایلایت روی موی دودی تیره قرار بگیرد یا همراه با  ریشه موی تیره رنگ باشد.
تفاوت بین رنگ یخی و ریشه مو تیره چشمگیر است. برای تکمیل ظاهری جذاب تنها به رژ لب مات نیاز دارید. شما مشتاقانه دوست دارید این رنگ مو را به بقیه نشان دهید.

با این تکنیک موهایتان را لاکچری نشان دهید
بیشتر بخوانید

رنگ بلوند دودی سفید

بیشتر بخوانید: موهای بلوند با تکنیک لولایت: ازش ایده بگیر!

رنگ بلوند دودی کریستالی
زمانی که به بالیاژ مو اشاره می کنیم، به رنگ کریتالی دودی اشاره می کنیم. این رنگ سال گذشته بسیار پرطرفدار بوده. قسمت بالای مو قهوه ای دودی متوسط و انتهای مو دودی روشن است.

رنگ بلوند دودی کریستالی

رنگ بلوند دودی مرواریدی
این با وجود شباهت زیاد به رنگ موی بلوند دودی سفید، بیشتر به شکل سایه درخشانی روی مو دیده می شود. رنگ دودی مرواریدی براق و درخشان است و برای افراد با تناژ پوست سفید یا روشن مناسب است. دودی مرواریدی رنگ مویی نقره ای جذابی است.

رنگ بلوند دودی مرواریدی

رنگ بلوند دودی پلاتینیومی
در حالی که رنگ بلوند دودی سفید اغلب به شکل هایلایت، امبره و بالیاژ دیده می شود، این رنگ موی بلوند دودی پلاتینیومی به عنوان رنگ موی کامل استفاده می شود. اغلب استفاده از یک رنگ برای کل مو پیشنهاد نمی شود اما این رنگ استثنا است.
نکته ی مهم این است که این رنگ تا حد ممکن براق و روشن بماند بنابراین قبل از ترک آرایشگاه با دقت به توصیه های آرایشگر خود توجه کنید.

رنگ بلوند دودی شامپاینی

رنگ بلوند دودی تیره
ما این رنگ را بلوند دودی تیره می گوییم اما ممکن است شما آن را به اسم دودی قهوه ای روشن بشناسید. تفاوت کمی بین لایه های رنگ وجود دارد و رنگ موی بژ با پایه جوز هندی رنگ را با رنگ دودی در قسمت بالای سر ترکیب می کند.

رنگ بلوند دودی تیره

رنگ بلوند دودی خاکی
این رنگ اسم عجیبی دارد اما در واقع به طور قابل توجهی مناسب است. مانند رنگ بلوند دودی تیره، این رنگ هم لایه های قهوه ای دارد  و در عین حال لایه های روشن رنگ را هم در آن دیده می شود. این مدل برای افراد با رنگ پوست تیره و نسبتا تیره مناسب است.

رنگ بلوند دودی خاکی

بالیاژ بلوند دودی
یکی از دلایل زیبایی رنگ موی بلوند دودی، توانایی آن برای ترکیب با سایر رنگ ها است.  به همین دلیل برای بالیاژ بسیار مناسب است. این رنگ به شکل هایلایت جذابیت زیادی به موی شما اضافه می کند.

بالیاژ بلوند دودی

رنگ بلوند دودی توت فرنگی
این رنگ بسیار جذاب از ترکیب رنگ قرمز روشن با بلوند دودی  ایجاد می شود و در نهایت رنگ بلوند جذابیخواهید داشت که برای افراد با رنگ پوست تیره و نسبتا تیره مناسب است.

رنگ بلوند دودی توت فرنگی

رنگ موی بلوند دودی آبی
اگر موی شما بخاطر بلیچ آسیب دیده و سعی می کنید با مدل لوپ بقیه ی مو خود را حفظ کنید، می توانید ار رنگ آبی پاستیلی استفاده کنید.

رنگ موی بلوند دودی آبی

رنگ موی بلوند دودی صورتی
فکر کردید فقط از یک رنگ پاستیلی صحبت می کنیم؟ خیر. این رنگ صورتی روشن زیبا از بهترین رنگ های پاستیلی است و تاثیر رنگ تیره نئونی در آن پیدا نیست.

نگ موی بلوند دودی صورتی

رنگ بلوند دودی شکلاتی
رنگ بلوند روشن برای همه ی افراد به خصوص افرادی که موی با تناژ سرد دوست دارند، مناسب نیست. در این حالت، این رنگ بلوند دودی شکلاتی گزینه زیبایی است.

رنگ بلوند دودی شکلاتی

رنگ بلوند دودی قهوه‌ای
اگر به دنبال امتحان این رنگ مو هستید، مطمئن شوید آرایشگر مقداری هایلایت روشن در موی شما کار کند تا عمق و جذابیت بیشتری داشته باشید.

رنگ بلوند دودی قهوه‌ای

رنگ بلوند دودی عسلی
رنگ موی بلوند عسلیروشن باعث حجیم تر به نظر رسیدن مو می شود. بدون تلاش زیاد، موهای پرحجم تری خواهید داشت.

رنگ بلوند دودی عسلی

رنگ بلوند دودی طلایی
مانند همه‌ی رنگ موهای روشن، رنگ طلایی برای حفظ درخشش به مراقبت نیاز دارد. اگر قبلا رنگ موی بلوند را امتحان کردید، این کار برای شما سخت نیست.

دیزاین‌های جالب و الهام دهنده برای موی تراشیده شده
بیشتر بخوانید

رنگ بلوند دودی طلایی

آمبره بلوند دودی
اگر به دنبال راه جدید برای رنگ موی براق جدید هستید، این مدل بهترین گزینه است.

آمبره بلوند دودی

رنگ موی بلوند دودی خاکستری تیره
خاکستری تیره زمانی که با بلند دودی ترکیب می شود، رنگ موی دودی فراموش نشدنی خواهید داشت.

رنگ موی بلوند دودی خاکستری تیره

رنگ بلوند دودی با هایلایت عسلی
به جای انتخاب رنگ عسلی به تنهایی، از آرایشگر بخواهید در میان رنگ بلوند دودی، چند لایه هایلایت عسلی داشته باشید. با این ترکیب رنگ مویی جذاب و خیره کننده خواهید داشت.

رنگ بلوند دودی با هایلایت عسلی

رنگ بلوند دودی با پایه رنگ تیره
آیا به دنبال رنگ بلوند تیره هستید اما رنگ مورد علاقه خود را پیدا نمی کنید؟ رنگ آبی پاستیلی را به شما معرفی می کنیم.

رنگ بلوند دودی با پایه رنگ تیره

رنگ بلوند دودی با لولایت قهوه ای
اگر به دنبال رنگ موی سبکی برای تابستان هستید اما دوست ندارید رنگ بلوند را به تنهایی انتخاب کنید، لولایت قهوه ای انتخاب مناسبی است.  این مدل شیک و سبک و است و برای افراد با پوست تیره یا برنزه نیز مناسب است.

رنگ بلوند دودی با لولایت قهوه ای

رنگ بلوند دودی طلایی با پایه صورتی کمرنگ
در مورد این رنگ دو نکته وجود دارد: یک، ما عاشق این رنگ هستیم و دو، افراد کمی این رنگ را انتخاب می کنند. اگر به دنبال رنگ موی متفاوت هستید، این گزینه برای شما مناسب است.

رنگ بلوند دودی طلایی با پایه صورتی کمرنگ

بلوند دودی شامپاینی
اگر می خواهید رنگ موی شامپاینی را امتحان کنید، پیشنهاد می کنیم ابتدا با رنگ دودی روشن یا تیره ترکیب کنید.این رنگ قابل تغییر نیست، بنابراین قبل از انتخاب آن مطمئن شوید آن را دوست دارید.

بلوند دودی شامپاینی

رنگ بلوند دودی برای افراد با پوست نسبتا تیره
این رنگ کاملا مناسب تابستان است.

رنگ بلوند دودی برای افراد با پوست نسبتا تیره

رنگ بلوند تیره برای افراد با پوست برنزه
اگر پوست برنزه ای دارید یا نسبتا تیره ای دارید، از ترکیب این مو با رنگ خود پوست خود لذت می برید.

نگ بلوند تیره برای افراد با پوست برنزه

رنگ بلوند دودی برای افراد با پوست تیره
ترکیب این رنگ مو با رنگ پوست نیره چشمگیر و مدرن است.

رنگ بلوند دودی برای افراد با پوست تیره

رنگ بلوند دودی برای افراد با پوست زیتونی
از ترکیب پوست زیتونی با رنگ موی بلوند دودی مخصوص لذت ببرید.

رنگ بلوند دودی برای افراد با پوست زیتونی

رنگ بلوند دودی روی موهای بلند

رنگ بلوند دودی روی موهای بلند

رنگ بلوند دودی با هایلایت قهوه ای
زمانی که این رنگ با آمبره دودی روشن یا بالیاژ دودی روشن ترکیب شود، رنگ دودی تیره تر اما بلوند باقی می ماند.

رنگ بلوند دودی با هایلایت قهوه ای

رنگ بلوند دودی با تناژ سرد
ما این رنگ را به خانم هایی که موهایی تیره ندارند پیشنهاد می کنیم. برای حفظ ذابین این رنگ باید از محصولات مراقبت مو استفاده کنید.

رنگ بلوند دودی با تناژ سرد

رنگ بلوند دودی کاراملی
موی تیره خود را به موی کاراملی جذای تغییر دهید.

رنگ بلوند دودی کاراملی

رنگ بلوند دودی روی موهای کوتاه
این رنگ فقط برای موهای بلند نیست. انتخاب این رنگ برای موهای کوتاه هم زیبا است.

رنگ بلوند دودی کاراملی

رنگ موی بلوند دودی همراه با چتری

رنگ بلوند دودی روی موهای کوتاه

رنگ موی دودی سفید با مدل باب
موهای‌تان را مدل باب کوتاه کنید و برای داشتن ظاهری زیبا از رنگ موی دودی سفید استفاده کنید.

رنگ موی بلوند دودی همراه با چتری

رنگ بلوند دودی با مدل لاب
ترکیب موی کوتاه و بلوند عالی به نظر می رسد.هایلات بلوند دودوی روی موی تیره مناسب زمستان است.

رنگ بلوند دودی با مدل لاب

رنگ موی زغالی
هایلایت بلوند به راحتی به رنگ دودی زغالی تبدیل می شود. برای جذابیت بیشتر، زمانی که موهای خود را روشن کردید، مرحله ی بعد رنگ دودی را هم اضافه کنید.

رنگ موی زغالی

بالیاژ بسیار سبک
همه ی افراد نمی خواهند رنگ کردن م.و باعث تغییر زیادی در چهره ی آن ها شود و به همین دلیل مشاوره با آرایشگر مهم است.

بالیاژ بسیار سبک

آمبره دودی با موی بسیار بلند
در زمستان به جای هر کاری موی خود را بلند کنید. موی بلند بسیار جذاب است.

آمبره دودی

بیشتر بخوانید: این شما و این 8 تا از خوش‌رنگ‌ترین رنگ موهای بلوند

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *