Subscribe Now
Trending News

مقالات

پوست و زیبایی

37 مدل کوتاهی مو تا خط چانه: همیشه به روز باشید! 

37 مدل کوتاهی مو تا خط چانه: همیشه به روز باشید!

بر همگان آشکار است که مدل موهای بلند و پیکسی در صنعت مو مورد علاقه افراد بسیاری هستند و گاهی ممکن است این گونه احساس شود که مدل موی تا چانه مانند فرزند وسطی خانواده فراموش شده است. هر چند ما اینجا هستیم تا به شما بگوییم که برای داشتن تنوع زیاد در مدل‌های مو شما نیازی به موی خیلی بلند ندارید و همچنین برای داشتن استایلی خاص نیاز به داشتن مدل‌ موی ‌کوتاه پیکسی ندارید. فرقی نمی‌کند که شما از علاقه‌مندان به موی کوتاه باشید یا برای اولین بار بخواهید مدل کوتاه را برای موهای خود در نظر بگیرید، ما ۳۷ مدل مو باب تا چانه را جهت الهام دادن به شما گردآوری کردیم. برای دانستن تمام اطلاعات مورد نیاز در رابطه با مدل موی تا چانه به خواندن مقاله ادامه بدهید.

مدل موی کوتاهی باب چیست؟

مدل کوتاهی باب شامل دسته‌های کوتاه مو تقریباً تا خط فک یعنی بالای شانه می‌شود. این مدل مو نمونه بارز استایلی همیشه به روز است زیرا از زمانی که فلپرها (flappers) در طول سال‌های دهه 1920 دوباره استانداردهای زیبایی را ابداع کردند، محبوبیت زیادی به دست آورده‌اند. وقتی می‌گوییم «همیشه به روز» حرف ما را باور کنید زیرا هیچ چیز تا به حال نتوانسته آنها را از مد بیندازد.

این روزها مدل موی باب تبدیل به استایلی تطبیق پذیر و قابل تغییر برای همه شده است. شما می‌توانید از آرایشگر خود یک مدل موی باب یک تکه بخواهید که در آن همه موها به یک اندازه کوتاه می‌شوند یا می‌توانید رویکردی متفاوت داشته و مدل موی باب زاویه‌دار را امتحان کنید که نوعی متفاوت از داشتن ظاهری نامتقارن است. فارغ از اینکه نوع و جنس موهای شما چیست، مدل موی باب تا روی چانه ثابت کرده است که مظهر اعتماد به نفس، خاص و شیک بودن است.

چگونه موی باب تا روی شانه را مدل دهیم؟

هیچ کس نمی‌تواند انکار کند که این روزها مدل موهای کوتاه بسیار پرطرفدار شده است. به نظر می‌رسد در هر گوشه و کناری که سرمان را می‌چرخانیم، زنی با اعتماد به نفس وجود دارد که نوعی از مدل موی تا روی چانه را روی موهای خود انجام داده است. هر چند اگر شما به دنبال مدل مویی هستید که بیشتر ترند باشد، می‌توانید کمی ویو ساحلی به آنها اضافه کنید. تنها داشتن موهای کوتاه‌تر به این معنی نیست که نمی‌توانید مدلی بسیار زیبا و دلخواه همه را روی آنها انجام دهید، فقط کافیست تا اسپری مو به آنها زده، کمی آنها را فشرده کنید و دیگر مدل موهایتان آماده است.

آن دسته از خانم‌هایی که علاقه‌مند به جلب کردن نگاه‌ها به سمت خود هستند، مدل موی باب یک تکه با موی صاف همه چیزی است که آنها نیاز دارند. این مدل مو بسیار خاص است و کاملاً توجه دیگران را به خود جلب می‌کند. اگر برای دستیابی به چنین مدل مویی مجبور به استفاده از اتو مو هستید، مطمئن شوید که از محصولات محافظ حرارتی مو استفاده می‌کنید. این محصولات از موی شما در برابر آسیب‌های دمای بالا برای راحت و ملایم‌تر مدل دادن به مو مراقبت می‌کنند.

اگر شما هم، مانند ما، از آن دسته کسانی هستید که برای خواب خود ارزش قائلید، ما بسیار خوشحال می‌شویم که به شما بگوییم مدل موهای کم زحمت این روزها پر طرفدار شدند و هیچ چیز بیشتر از قبول کردن جنس طبیعی موهایتان نگهداری از استایل آنها را آسان‌تر نمی‌کند. فرقی نمی‌کند که موهای شما فِر ریز یا صاف شلاقی باشد، قبول کردن و مدل دادن به جنس طبیعی مو به نوبه خود می‌تواند بسیار زیبا به نظر برسد. لازم به ذکر است که این کار به شما اجازه می‌دهد تا صبح‌ها بیشتر بخوابید و  موهایی زیبا با جنس طبیعی خود آنها داشته باشید.

بیشتر بخوانید: 20 مدل موی بابِ جذاب در سال 2020

چه مدل مویی به صورت گرد می‌آید؟

مدل موهای باب بلند یا زاویه‌دار تا چانه از بهترین استایل‌های کوتاهی برای صورت گرد هستند. ما متوجه مشکلاتی هستیم که صورت گرد با استخوان فک ضعیف برای شما پیش می‌آورند. در حالی که این مدل مو به طور غیر قابل انکاری باعث می‌شود تا ظاهری جوان‌تر داشته باشید، اما گاهی تمام چیزی که شما می‌خواهید داشتن ظاهری مانند سن خودتان است. به همین دلیل است که این مدل‌های مو برای کسانی مناسب است که تمایل به شیک و باکلاس بودن دارد. این مدل مو نامتقارن به شما کمک می‌کند تا صورت خود را با درست کردن ظاهری قوی‌تر برای استخوان فک خود کشیده‌تر کنید. اگر می‌خواهید صورت شما ظاهری کمتر گرد داشته باشد، اضافه کردن بعد و جلوه به صورت شما از نکات مهم به حساب می‌آید.

چگونه موهای با بلندی تا چانه را از صورت خود دور نگهداریم؟

اگر می‌خواهید موهای بسیار بلند خود را تا چانه کوتاه کنید، باید در مورد یک چیز فکر کنید و آن چیزی نیست جز چگونه دور نگهداشتن موها دور از صورت هنگامی که دیگر نمی‌توانید آنها را به صورت دم اسبی ببندید. خوشبختانه این کاری است که اکسسوری‌های مو برای ما انجام می‌دهند. فرقی نمی‌کند که گیره مویی ساده، سنجاق سر یا هد بند را انتخاب کنید، همیشه راه‌های ترند بسیاری برای دور نگهداشتن موهایتان دور از صورت در طول روز وجود دارد.

اگر موهای شما فرق وسط دارد، سعی کنید دو سنجاق سر یا گیره مویی را به صورت موازی در بالای هر دو طرف خط موی خود قرار دهید. در این مقاله نگاهی خواهیم داشت به ترندترین راه‌ها برای استفاده از اکسسوری‌های مو در سال ۲۰۲۰، پس ادامه مقاله را از دست ندهید.

چگونه موهای خود را قهوه ای کنیم؟
بیشتر بخوانید

آیا برای امتحان کردن مدل‌های مختلف موی تا روی چانه آماده هستید؟ برای دیدن برترین مدل‌های آن در این سال به خواندن مقاله ادامه دهید.

بهترین مدل موهای تا روی چانه برای امتحان کردن

مدل موی رو به عقب

موی رو به عقب

مدل موی دم اسبی نیمه ‌باز معمولی متعلق به سال ۲۰۱۹ بود! اگر می‌خواهید به موهای خودتان مدل نیمه بسته دهید، استفاده از کش مو یا سنجاق سری زیبا را در نظر داشته باشید.

سشوار کردن مو رو به بیرون

سشوار کردن مو رو به بیرون

این مدل یکی از بزرگ‌ترین ترندهای امسال است و این مسئله بسیار به نفع شماست زیرا شما اندازه موهای مناسب را برای انجام این مدل دارید. اگر می‌خواهید ظاهر آن را کمی مدرن کنید، می‌‌توانید بالای آن را نیز به صورت گوجه در آورید.

مدل موی قدیمی

قدیمی

هنگامی که نوبت به مدل موهای قدیمی می‌رسد، اگر دوست دارید می‌توانید به این مدل موی حجیم و قدیمی شانس امتحان کردن را بدهید.

رنگ موی پلاتینیوم

پلاتینیوم

بر همگان آشکار است که هنگامی که می‌خواهید موهای بلوند خود را خاص کنید، باید به دنبال پلاتینه کردن آن باشید. در حالی که ما رنگ‌های خاکستری نزدیک به سفید را روی موهای بلند دوست داریم اما ترکیب آن با موهای تا روی چانه قدرت دیگری دارد.

مدل موی باب فرانسوی دخترانه

بیشتر بخوانید: بهترین مدل مو برای فرم صورت شما

باب فرانسوی دخترانه

در سراسر دنیا کسانی که به زیبایی خود اهمیت می‌دهند، همیشه چشمشان به مدل موی باب فرانسوی است و ما دلیل آن را خوب می فهمیم. این مدل موی پاریسی نیاز به نگهداری کم دارد و می‌تواند به عنوان ترند مویی بی‌دردسر در نظر گرفته شود. اگر به دنبال داشتن مویی تا روی چانه با حال و هوایی فرانسوی هستید از آرایشگر خود بخواهید تا موهای باب شما را نا‌منظم کوتاه کرده و چتری پر برای آن بگذارد.

رنگ موی نئون

نئون

شما به اندازه کافی با انتخاب کردن مدل موی کوتاه شجاعت به خرج داده‌اید، حالا وقت فکر کردن به رنگ مویتان است. جسورانه، چشمگیر و کاملاً غیر قابل پیش بینی، رنگ‌های نئون برای آن دسته از آدم‌های ریسک پذیری مناسب است که می‌خواهند ظاهر رنگ موهای خود را کاملا متحول کنند.

اگر می‌خواهید رنگ موهای نئون را برای خود انتخاب کنید، حتماً شامپو و کاندیشنرهای مخصوص رنگ مو فانتزی را خریداری کنید.

رنگ زیر مو

رنگ زیر مو

اگر برای تغییر کامل رنگ موهای خود با یک رنگ فانتزی آماده نیست، نگران نباشید! لازم نیست که تمام رنگ موی طبیعی خود را فدا کنید. این رنگ زیر مو برای شماست. از آرایشگر خود بخواهید تا رنگ انتخابی شما را زیر لایه رویی موهایتان بزنید تا رنگ تنها کمی از زیر آن نمایان باشد.

رنگ موی غروب آفتاب

غروب آفتاب

با آبشاری از رنگ‌های صورتی، نارنجی و زرد که از منظره غروب آفتاب در زندگی واقعی الهام گرفته شده است، رنگ موهای غروب آفتاب ترندی چند بعدی است که می‌تواند ظاهر موهای تا چانه شما را تغییر دهد.

تزیین مو

تزیین مو

فرقی نمی‌کند که از میان سنجاق سر، گیره و گیر موهای براق دیزاین شده کدام یک از آنها را برای تزیین موهای تا روی شانه خود انتخاب کنید، همه آنها موهای شما را زیبا خواهند کرد.

فرق کج

فرق کج

بعضی از تغییرهای کوچک می‌توانند ظاهر شما را به صورت کلی عوض کنند. در این مورد تغییر کوچک می‌تواند فرق کج موهای شما باشد. کج کردن فرق موها راهی سریع و آسان برای حجم دادن به موهایتان است. اگر موهای شما نازک است و روی کف سرتان تخت می‌شود، این تغییر ساده برای شما عالی خواهد بود.

مدل مویمولت مدرن

مولت مدرن

شاید کلمه مولت انگیزه شما را برای داشتن چنین مدل مویی از بین ببرد اما حرف ما را کامل گوش کنید! برعکس مدل موی مولت قدیمی که در سال‌های دهه ۸۰ روی موهای راک استارها انجام می‌شد، آرایشگر شما می‌تواند آن را به صورت مدرن روی موهای شما انجام دهد. برای الهام گرفتن می‌توانید مدل موی در این عکس را در نظر داشته باشید.

رنگ موی زنجبیلی

زنجبیلی

ما هرگز رنگ موی قرمزی را ندیدیم که عاشق آن نشویم. اما اگر مجبور به انتخاب کردن رنگ مو قرمز مورد علاقه خود باشیم، آن رنگ چیزی نخواهد بود جز زنجبیلی. در حالی که این رنگ موی قرمز نارنجی روی موهای بلند چشمگیر به نظر می‌رسد اما قطعاً جادویی یکسان برای مدل موی باب تا چانه و ترند نیز انجام خواهد داد.

اگر تصمیم گرفتید که رنگ موی زنجبیلی را امتحان کنید، باید بدانید که رنگ موهای قرمز به مراقبت بسیار زیادی نیاز دارند. به همین دلیل ما به شما داشتن روتین مراقبت موی مخصوص موهای قرمز را پیشنهاد می‌کنیم.

رنگ موی لایه لایه

رنگ لایه لایه

آیا هنگامی که صحبت از زیبایی و مد می‌شود، دوست دارید چیزهای جدید را امتحان کنید؟ اگر اینطور است از آرایشگر خود بخواهید تا موهای شما را به صورت لایه لایه با رنگ‌های جیغ رنگ کند. اینکار روشی خاص برای جلب توجه همگان است. برای داشتن چنین رنگ موهای جسورانه‌ای آرایشگر شما مجبور به دکلر کردن موهای شما خواهد شد. مهم است بدانید که دکلره کردن مو همیشه می‌تواند به موهای شما آسیب برساند، هرچند یک آرایشگره حرفه‌ای شما را مطمئن خواهد کرد که تا جای ممکن با موهای دارای ظاهر و احساس سالم سالن آرایشگاه را ترک کنید.

هایلایت مو طاووسی

بیشتر بخوانید: 32 ایده جالب از رنگ موی آبی و بنفش

هایلایت طاووسی

6مدل خیره کننده برای چتری: حتما امتحانش کنید
بیشتر بخوانید

این پرنده باشکوه با پرهای رنگارنگ خود شناخته می‌شود که از آن برای این رنگ مو الهام گرفته شده است. موهای طاووسی ترند شده است و با وجود زیبایی فوق‌العاده به مراقبت زیادی نیاز دارد. اگر مایل نیستید که متعهد به انجام مراقبت دائم از موهایتان شوید، تنها سعی کنید چند هایلایت ملایم با این رنگ را به موهای خود اضافه کنید.

مدل موی باب زاویه‌دار

باب زاویه‌دار

داشتن مدل موی کوتاه می‌تواند ترسناک به نظر برسد، مخصوصاً اگر اولین بار باشد که مدل موی کوتاه را انتخاب می‌کنید. اگر می‌خواهید مدل مویی با بلندی تا روی چانه داشته باشید اما تمام موهای خود را کوتاه نکنید، ما به شما امتحان کردن باب زاویه‌‌دار را توصیه می‌کنیم، این مدل کوتاهی به شما اجازه خواهد داد تا کمی بلندی موها را در جلو صورت نگهدارید که به شما ظاهری آشنا از موهای بلندتان خواهد داد، این در حالی است که پشت سر شما به اندازه مدل موی باب واقعی کوتاه خواهد شد.

رنگ موی صورتی جیغ

صورتی جیغ

رنگ مو صورتی مظهر خاص و چشمگیر بودن است. اگر به دنبال راهی برای گرفتن مقداری توجه هستید، می‌توانید این رنگ مو را انتخاب کنید. رنگ روشن صورتی جیغ کنار همه رنگ‌های پوست فوق‌العاده به نظر می‌رسد و راهی عالی برای اضافه کردن شگفتی به موهای کوتاه شده شما است.

مدل مو آفریقایی رمانتیک

مدل مو آفریقایی رمانتیک

هیچ چیزی بهتر از ترکیب این جنس و رنگ مو با یکدیگر وجود ندارد. اگر موهای فر ریز شما آن اعتماد به نفسی که می‌خواهید را به شما نمی‌دهند، پس آنها را تا روی چانه کوتاه کنید و مدل موی با رنگ قرمز تیره داشته باشید که صورت شما را قاب گرفته و چشمگیری به شما خواهد داد که قبلاً هرگز آن را تجربه نکردید.

رنگ موی کهکشان

کهکشان

دنبال کردن چیزهای نرمال همیشه سریع قدیمی می‌شود. جسورانه عمل کرده و سعی کنید رنگ ‌مویی داشته باشید که از کهکشان الهام گرفته شده است. رنگ موی سبز آبی با نت‌های ارغوانی آنقدر فوق‌العاده و جذاب است که قطعاً برای انجام آن احتیاجی به موی بلند نخواهید داشت.

مدل موی ویو ساحلی

ویو ساحلی

آیا موهای خود را دوست ندارید چون فکر می‌کنید که به اندازه کافی حجم ندارند؟ اگر اینطور است، ما اینجا هستیم تا شما را مطمئن کنیم که مدل موی تا روی شانه با موی ویو در بهترین حالت خود قرار می‌گیرد. این مدل مو زیبا، ظریف و درست کردن آن در مقایسه با بسیاری دیگر از مدل‌های مو راحت‌تر است. برای داشتن چنین ویوهای ساحلی بی‌نقصی از اسپری مو نمک استفاده کنید.

مدل موی چتری

بیشتر بخوانید: 16 رنگ موی بلوطی با توجه به رنگ پوست‌

چتری

چتری یکی از موضوع‌های به شدت مورد بحث در صنعت مو است. آیا آنها واقعا زیبا هستند یا نه؟ ما می‌گوییم که آنها بلافاصله استایل شما را جذاب می‌کنند. اضافه کردن چتری که صورت شما را قاب می‌گیرد به مدل موی تا روی چانه تاثیری چشمگیر به ظاهر شما خواهد داد.

رنگ موی بالیاژ

بالیاژ

معمولاً هنگامی که به روش رنگ بالیاژ فکر می‌کنیم، موهای بلند در ذهن ما می‌آید. هرچند لازم نیست اینگونه باشد! این روش رنگ به همان اندازه برای موهای کوتاه نیز چشمگیر است. از استایلیست خود بخواهید تا رنگ‌های بلوند را به صورتی کاملاً یک دست و زیبا در میان موهایتان ترکیب کند. چند عکس از ظاهر جدید موهای خود بگیرید و ما به شما قول خواهیم داد که عکس‌های جدید نیاز شما را به صورت کامل برای زیبا بودن برطرف خواهند کرد.

مدل موی باب مدرن سال ۲۰۲۰

باب مدرن سال ۲۰۲۰

در سال ۲۰۲۰ استانداردهای زیبایی ما کاملاً ساده شده‌اند: هرچقدر که ظاهر شما طبیعی‌تر و بدون زحمت‌تر باشد، بهتر است. اگر شما هم کاملاً تحت تاثیر این حال و هوا قرار گرفتید، این مدل موی الهام گرفته شده و مدرن شده از فلپرها را امتحان کنید. اضافه کردن لایه به موهای تا چانه به شما کمک می‌کند تا بدون استفاده از محصولات اضافه مو برای خود ظاهری مدرن و پر جلوه درست کنید.

مدل مویکوتاهی یک تکه

کوتاهی یک تکه

داشتن مدل موهای قدیمی ما را به یاد آن دورانی می‌اندازد که با خانواده در تعطیلات دور هم جمع می‌شدیم. این مدل‌های مو راحت و آشنا هستند، به همین دلیل است که ما مدل موی کلاسیک و تا چانه باب را خیلی دوست داریم، درست مانند سنت‌های خانوادگی این مدل مو نیز هرگز قدیمی نمی‌شود.

موی شیشه‌ای

موی شیشه‌ای

آیا تا به حال شده که جرأت به خرج داده و موهای خود را کوتاه کنید اما ظاهر آنها را به اندازه کافی سالم نباشند؟ ترند موهای شیشه‌ای را امتحان کنید! این ترند حال و هوای مدرن به مدل باب مورد علاقه و الهام گرفته شده شما از دهه ۹۰ می‌دهد که چیزی نیست جز دادن ظاهری درخشان و منعکس کننده به موهایتان. حتماً باید از ظاهر شیشه‌ای موهای خود با استفاده از محصولات مو ضد وز نگهداری کنید.

رنگ موی نقره‌ای

نقره‌ای

همه ما احساس بعد از از اولین بار سفید شدن موهایمان به یاد می‌آوریم که بلافاصله دلمان می‌خواست تا دوباره برای داشتن رنگ موهای طبیعی خود به سالن آرایشگاه برویم. آن روزها دیگر تمام شده است زیرا ما به صورت کامل موهای خاکستری را پذیرفته و آن را مدرن کرده‌ایم. نقره‌ای روی مدل موی کوتاه بسیار زیبا و شیک است و این سوال را برای ما پیش می‌آورد که چرا نباید رنگ خاکستری را برای تمام مدل‌ موها در نظر داشته باشیم.

شرابی

بیشتر بخوانید: ما به شما میگیم چه رنگ مویی به پوست‌های روشن میاد

شرابی

راهنمای کاربردی انتخاب رنگ مو
بیشتر بخوانید

بیایید روراست باشیم، هیچ زمانی برای نوشیدن یک لیوان آب آلبالو اشتباه نیست. ما دقیقاً همین احساس را در مورد رنگ موی شرابی داریم. این رنگ مو برای هر فصلی عالی است و روی هر جنس و اندازه مویی زیبا به نظر می‌رسد اما به طور خاص این رنگ را روی موهای کوتاه دوست داریم. تنها کافیست که رنگ‌ شرابی مورد علاقه خود را پیدا کنید و دیگر ظاهر موهای شما چشمگیر خواهد شد.

مدل موی پری دریایی

پری دریایی

آیا از زمانی که موهای خود را کوتاه کرده‌اید، حس می‌کنید که زیادی برای فکر کردن به پرنسس دریاها پیر شده‌اید؟ اصلاً اینطور نیست! ما به موی پری دریایی تعریفی جدید داده‌ایم. این استایل ترکیبی جادویی از رنگ‌های الهام گرفته شده از دریاست که موهای تا چانه شما را چشمگیر می‌کند. اگر نمی‌‌خواهید خیلی خودتان را درگیر مراقبت از رنگ مو کنید، از آرایشگر خود بخواهید تا ریشه موهای شما را تیره نگهداشته و رنگ موی شاداب و خاص را به بقیه موهایتان بزند.

رنگ موی بنفش

بنفش

هیچ چیز مانند داشتن رنگ رنگ جسورانه روی موی کوتاه خاص نیست. این بنفش روشن تنها برای آدم‌های جسور مناسب است اما اگر آن را تنها یک بار امتحان کنید، نتیجه آن شما را شیفته خود خواهد کرد. رنگ کردن موها با چنین رنگ روشنی نیاز به دکلره کردن مو دارد. به روتین مراقبت از موی خود یک کاندیشنر عمیق برای استفاده هفتگی اضافه کنید. این کار به شما کمک خواهد کرد تا موهایتان در بهترین حالت خود قرار داشته باشند.

رنگ موی رنگین کمان پاستیلی

رنگین کمان پاستیلی

نمی‌توانید تصمیم بگیرید که کدام رنگ برای موهای کوتاه شده شما مناسب است؟ پس چرا همه آنها را انتخاب نکنید! این رنگ موی رنگین کمانی که ترکیبی از رنگ‌های پاستیلی است، آنقدر ملایم و رویایی است که حتماً عاشق آن می شوید. این روش رنگ مو به شما ظاهری می‌دهد که در عین چشمگیر بودن جیغ و جسور نیست.

استفاده از کلاه

استفاده از کلاه

در روزهایی که مدل موهای شما بسیار بد شده است، هیچ چیز نمی‌تواند مانند یک کلاه زیبا به کمک شما بیاید. آن صبح‌هایی که عجله دارید، اکسسوری مو می‌تواند بهترین راه برای پنهان کردن موهای بد حالت شما باشد که در عین حال ظاهر آنها را نیز زیبا نگه می‌دارد.

مدل مویباب بلند

باب بلند

کوتاه کردن موها مانند تصمیم گیری برای تمام کردن یک رابطه اشتباه است. می‌دانید که به این کار نیاز دارید اما نمی‌توانید کاملاً خودتان را قانع کنید زیرا مدت زیادی است که آن را همراه خود دارید. هرچند برخلاف رابطه، شما می‌توانید تصمیم برای کوتاه کردن موهای خود را با انجام مدل باب بلند تا روی چانه آسان‌تر کنید. برای دست پیدا کردن به مدل موی باب بلند بی‌نقص، استایلیست شما باید در حالی که موهایتان را از پشت کوتاه کرده است، در حال حرکت به سمت جلوی صورت آنها را بلند نگهدارد. این مدل کوتاهی فوق‌العاده به شما این توانایی را می‌دهد تا مدل موهای کوتاه‌تر را نیز امتحان کنید.

رنگ موی رزگلد

رزگلد

درست است که تابستان رو به تمام شدن است اما موهای شما می‌تواند برای همه یادآور فصل مورد علاقه شما در تمام طول سال باشد. این رنگه موی بلوند ما را به یاد لیوان‌های شربت خنک و تازه در یک روزه گرم تابستانی می‌اندازد. داشتن چنین رنگ مویی زیاده‌روی نیست بلکه به صورت لذت بخشی شیرین است.

شیو کردن یک طرف مو

بیشتر بخوانید: چگونه بفهمیم که نوع فر موهایمان چیست؟

شیو کردن یک طرف مو

این شما و این یک مدل موی جسورانه و ترند دیگر. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای امتحان کردن موهای ماشین شده تنها یک طرف سر خود را شیو کنید. فرقی نمی‌کند که بخواهید ظاهری جسورانه داشته باشید یا با اضافه کردن یک رنگ مو ارغوانی پاستیلی جالب به آن ظاهر خود را ملایم‌تر کنید، انتخاب‌های شما بی‌نهایت خواهند بود.

فر طبیعی

فر طبیعی

فر طبیعی فارغ از اندازه مو زیباست. ما عاشق نحوه پیچ و تاب بسیار منحصر به فرد و خاص آنها هستیم که درست کردن آن روی موهای دیگران کاملاً غیر ممکن می‌کند. به همین دلیل است که کوتاه کردن تا چانه روی موی فر طبیعی به تارهای موی شما ظاهری فوق‌العاده می‌دهد که خاص و تحسین برانگیز است.

آمبره لیموناد

آمبره لیموناد

اگر شما به دنبال مدل مویی هستید که بسیار منحصر به فرد باشد، این ترکیب از رنگ مرکبات که شامل رنگ بلوند و زرد پررنگ است شما را به یاد همه چیزهای فصل تابستان می‌اندازد. روی این رنگ موی گیس انجام دهید تا همه عاشق موهایتان شوند.

چتری کوتاه

چتری کوتاه

یک ملکه بدون تاج خود چه می‌تواند باشد؟ هیچ راهی بهتر از داشتن تاج روی سر برای همیشه به یاد داشتن شکوهمندی خودتان وجود ندارد. به همین دلیل است که ما عاشق مدل موی تا روی چانه با چتری کوتاه هستیم. این چتری تصویری از تاج روی موهای شما درست می‌کند که بسیار زیبا و دلفریب است.

هایلایت

هایلایت

اگر به دنبال امتحان کردن چیزی جدید برای موهای خود هستید اما نمی‌خواهید رنگ آنها را به صورت کامل عوض کنید، اضافه کردن هایلایت را به ظاهر موهای خود در نظر داشته باشید. این روش رنگ همیشه به روز است و می‌تواند موهای شما را با اضافه کردن بعد و جلوه به آنها زیباتر کند. مطمئناً با این روش رنگ مو در جمعیت منحصر به فرد به نظر خواهید رسید و دیگر به هیچ رنگ موی روشن‌تری نیاز نخواهید داشت.

بیشتر بخوانید: هایلایت به من بیشتر میاد یا لولایت؟

منبع مطلب

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *