Subscribe Now
Trending News

مقالات

پوست و زیبایی

16 مدل موی بیلی ایلیش 

16 مدل موی بیلی ایلیش

16 مورد از بهترین لحظات موی کامل بیلی الیش

موهای بیلی ایلیش

برخی از هنرمندان در یک لحظه از زمان گرفتار می‌شوند و دیگران آن را تعریف می‌کنند. به راحتی می‌توان گفت که بیلی ایلیش – و موهای او – دومی خواهد بود، دوره‌ای را تعریف می‌کند و نمایانگر یک نسل باحال است. از موهای کوتاه گرفته تا مدل‌های مو و از همه مهم‌تر رنگ مو، ایلیش او را گرد کرده است.

1- نوارهای قلمی

blank

این نوارهای قلاب دار روکش دار نقره‌ای یک نوع سبک و کلاسیک است. هیچ چیز در مورد ظاهر بیش از حد و بیش از حد فکر نشده است، فقط یک بیان بی شرمانه کلاسیک از آنچه در حال حاضر برای او مفید است، یعنی بیلی ایلیش.

2- سربند اسپرت

blank

سربندها از لوازم جانبی محبوب مو هستند، و گرچه روش‌های زیادی برای پوشیدن این کالای پرطرفدار وجود دارد که یک پای زنانه را به جلو می‌برد، اما جای تعجب نیست که Eilish این نوع لباس را به روش خاص خود، کلاسیک اسپرت، کلاسیک و در مقایسه با بقیه، پوشیده است.

3- گره یخی بالا

blank

توصیف کننده‌های یخی و خاکستری که برای رشته‌های باریک‌تر و سبک‌تر اجتناب می‌شدند، به یک هدف رنگی بسیار پسندیده تبدیل شده‌اند. در واقع، این کاملاً یک درخواست رنگی شده است. و حقیقت را بگوییم، اگر ایلیش مسئول تغییر تقاضا باشد، تعجب نخواهیم کرد. این گره بالا و نیمه بلند روی موهای بلوند یخی بهترین مدل دخترانه خنک است.

4- پاستل محو شده

blank

در حالی که رنگ موهای چرمی در حال افزایش بود، الیش نسخه کم‌رنگ رنگ پر جنب و جوش را انتخاب کرد. این سایه آبی حتی با لحن رقیق شده اش همچنان یک ظاهر برجسته است و مخصوصاً در برابر چشمان آبی روشن او رسیده است.

اگر خواهان پوست صافی هستید، این 12 کار را انجام دهید
بیشتر بخوانید

5- یاس بنفش

blank

ایلیش که خود یک ژنرال Z-er است، بعنوان یک نماد مو برای نسل خود، یک نماد کلاه دار یاس بنفش، پیشگام است. در حالی که افراد مشهور دیگری مانند کلی آزبورن، نیکول ریچی و هالسی به طور قابل توجهی موهای خود را به رنگ اسطوخودوس با سبک و براق پوشیده‌اند، الیش با برخورد بد و تلاش‌های بسیار ناچیز موهای خود را می‌پوشد.

6- بنفش شسته شده

blank

یکی از مواردی که ما در مورد ایلیش و بسیاری از رنگ موهایش بیشتر دوست داریم این است که او رنگ انتقال رنگ موهای خود را به عنوان ظاهری کاملاً خاص خودش پوشیده است. او در حالی که به آرامی از یاس بنفش طوسی به خاکستری مایل به فلز در آمد، از اسطوخودوس غبارآلود استفاده کرد که همه ما را غرق در هوا کرد.

7- فلزی

blank

خاکستری شدن دیگر یک مصنوعی نیست بلکه یک بیانیه مد است که به انتخاب شما ساخته شده است. این کار را به Eilish بسپارید تا سایه خاموش خود را به عنوان سایه ای پرطرفدار دیگر بپوشاند، و لایه‌های زنجیر نقره‌ای تیز متناسب باشد.

8- دود و آینه ها

blank

به نظر می‌رسد این ستاره پاپ می‌داند که با تغییر شکل موهایش بازی دود و آینه را انجام می‌دهد و همیشه ما را حدس می‌زند که آینده بعدی چه چیزی است.

9- فیروزه

blank

این رنگ آبی پر جنب و جوش در چند سال گذشته موج‌های مهمی ایجاد کرده است و همانطور که مشخص است، دستیابی به آن از راحتی خانه خود بسیار آسان است.

10- رگه های سیاه و آبی

blank

چه کسی گفت که برجسته‌ها باید بلوند باشند؟ تلاش برای از بین بردن برخی از رنگ‌های مو می‌تواند مشکل باشد. الیش به او اجازه داد تا فیروزه‌ای کم‌رنگش به عنوان رگه‌های برجسته او عمل کند، در حالی که به آرامی با تکه‌های کم نور سیاه همه چیز را از بین می‌برد.

راز لطافت پوست کره ای ها
بیشتر بخوانید

11- سیاه مثل شب

blank.

این سیاه و سفید یکی از سالم‌ترین موهای او است، بنابراین ما امیدواریم که آن را به عنوان یکی از موارد مورد علاقه خود قرار ندهیم. نگهداری از مراقبت‌های خوب در خانه برای رشته‌های رنگی بسیار مهم است..

12- نانهای فضایی

blank

در اینجا، الیش به برخی از نان‌های فضایی الهام گرفته از دهه 90 میلادی عود می‌پوشد.

13- نئون گرین

blank

رنگ موی سبز نئون قطعاً چشمگیرترین ظاهر او است. قبل از آنکه رنگ ریشه امضای وی باشد، این رنگ برجسته دارای فاصله بال بسیار بیشتری بود.

14- ریشه های رنگی شگی  

blank

مدل موی شگی را می‌توان در طول‌های مختلف و انواع مختلف مو استفاده کرد. الیش راک اند رول را با یک مو جمع شده در میان یقه یقه و بلیزر چاپی دهه 70 برای بازگشت فوق العاده یکپارچه سازی جفت کرد. سایه‌های رنگی و ریشه‌های رنگی او به این سبک لطافت و استعداد بیشتری می‌بخشد.

15- کندوی ریشه دار

blank

مدل‌موی کلاسیک دهه 50 می‌تواند با برش، رنگ و انتخاب سبک مدرن شود. البته، الیش هر سه تنظیم را انتخاب کرد تا به کندوی یکپارچه‌سازی با سیستم‌عامل چهره خود یک پیچ و تاب ریشه‌ای بدهد.

16- کرک بلوند

blank

الیش پس از انتشار مستند خود با عنوان “جهانی کمی تار” به طرفداران خود اعلام کرد که تغییر دیگری در رشته‌های او ایجاد خواهد شد. “این پایان یک دوره خواهد بود. من قصد دارم یک دوره جدید به شما بدهم.” مانند یک نماد واقعی گفته می‌شود. نمی‌توانیم صبر کنیم تا ببینیم بعدی او برای همه ما چه چیزی ذخیره کرده است.

کنار آمدن با موهای خاکستری در سال 2020
بیشتر بخوانید

منبع مطلب

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *