Subscribe Now
Trending News

مقالات

پوست و زیبایی

16 رنگ موی بلوطی با توجه به رنگ پوست‌ 

16 رنگ موی بلوطی با توجه به رنگ پوست‌

ما باید به شما بگوییم که بلوطی همیشه تطبیق پذیرترین رنگ موی قرمز بوده است. در حالی که رنگ موهای بلوند جالب‌ترین رنگ مو به حساب می‌آیند اما سال2020 رسماً متعلق به موهای تیره است، بلوطی نیز رنگ مویی است که امسال به اندازه دیگر رنگ موهای تیره لایق توجه است. رنگ موی قهوه‌ای-قرمز کلاسیک و پرجلوه است و اگر به چیزهای بیشتری برای قانع شدن نیاز دارید باید بگوییم که با همه رنگ‌های پوست فوق‌العاده به نظر می‌رسد. دیگر چه چیزی بیشتر از این می‌خواهید؟

آیا در حال فکر کردن به این مسئله هستید که کدام رنگ موی بلوطی برای شما مناسب است؟ پس به خواندن این مقاله ادامه بدهید تا در مورد 16 ایده مورد نیاز برای رنگ موی بلوطی بخوانید.

بلوطی رنگی مویی با تناژ گرم است یا سرد ؟

در حالی که رنگ موی بلوطی به دلیل ته‌رنگ آبی کم خود گاهی به عنوان رنگ مویی با تناژ سرد در نظر گرفته می‌شود اما این رنگ می‌تواند بسته به رنگ انتخابی شما تناژ سرد یا گرم داشته باشد. اگر رنگ موی بلوطی با تناژ گرم می‌خواهید، آن رنگی را انتخاب کنید که ته‌رنگ مسی یا طلایی دارد. اگر بیشتر به تناژهای سرد علاقه دارید، همیشه رنگ‌های تیره‌تر و غنی‌تر با ته‌رنگ بنفش را انتخاب کنید.

چگونه از رنگ موی بلوطی مراقبت کنیم؟

هنگامی که هر سایه‌ای از رنگ قرمز را برای موهای خود انتخاب می‌کنید، باید انتظار داشته باشید که روتین مراقبت از موهایتان کمی تغییر کند. اول از همه باید شامپو و کاندیشنر معمولی خود را با محصولات مخصوص موهای رنگ شده عوض کنید. ما به شما شامپو و کاندیشنر برند بیولاژ مدل Biolage R.A.W Color Care را توصیه می‌کنیم. این محصولات به شما کمک خواهند کرد تا موهای خود را مغذی کرده و از آنها مراقبت کنید، اینگونه می‌توانید جلوه و درخشندگی موهای رنگ شده خود را حفظ کنید.

چه هایلایتی به موهایتان میاد؟
بیشتر بخوانید

اگر رنگ‌کار شما برای درآوردن رنگ بلوطی دلخواه شما باید موهایتان را دکلره کند، شما نیاز دارید که به صورت هفتگی ماسک مویی مانند ماسک موی برند ردکن مدل like Redken All Soft Mega Deep Conditioning Treatment Mask را به روتین مراقبت از موهای خود اضافه کنید. این ماسک دو در یک هم نرم کننده‌ای قوی دارد و هم بادوام کننده رنگ مو برای موها خشک و شکننده شما است.

این روزها دیگر همه می‌دانند که وسایل گرمازا برای مدل دادن به مو می‌تواند شادابی موهای رنگ شده شما را از بین ببرد. به همین دلیل است که ما همیشه توصیه می‌کنیم از محصولات محافظت حرارتی مو مانند اسپری برند پیورلوژی مدل Pureology Colour Fanatic Multi-Benefit Leave-in Spray استفاده کنید. این اسپری پودر مانند سبک موهای شما را عالی و بی‌نقص کرده و از موهای شما مراقبت می‌کند، این در حالی است که این اسگری حاوی 21 ماده مفید برای موهای رنگ شده است.

بهترین ایده‌های رنگ موی بلوطی برای امتحان کردن

بلوطی واقعی

بلوطی واقعی

نه خیلی تیره و نه خیلی روشن، رنگ موی بلوطی واقعی جایی میان این دو قرار دارد. اگر شما شیفته رنگ‌های کلاسیک هستید، بلوطی واقعی بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

شرابی

شرابی

نام این رنگ مو را به دلیل رنگ قرمز تیره آن از روی نام نوشیدنی معروف انتخاب شده است. اگر شما به دنبال رنگ مویی بلوطی با هاله‌ای پررنگ و غنی هستید، ما به شما توصیه می‌کنیم که این رنگ موی شرابی را امتحان کنید.

بلوطی شکلاتی

بلوطی شکلاتی

برعکس رنگ موی قبلی که نام خود را از یک نوع نوشیدنی گرفته بود، بلوطی شکلاتی رنگی است که بیشتر به سمت قهوه‌ای واقعی تمایل دارد. به همین دلیل این رنگ انتخابی عالی برای آن دسته از خانم‌هایی است می‌خواهند جلوه و بعد به رنگ موهای قهوه‌ای خیلی تیره خود بدهند.

12 رنگ موی قهوه‌ای با هایلایت‌ بلوند شگفت‌انگیز
بیشتر بخوانید

هایلایت بلوطی

هایلایت بلوطی

آیا برای اولین بار است که می‌خواهید وارد قلمرو رنگ موهای بلوطی شوید؟ اگر در حال حاضر به اندازه کافی برای رنگ کردن همه موهای خود به رنگ بلوطی آماده نیستید، از رنگ‌کار خود بخواهید تا برای شما هایلات بلوطی انجام دهد تا به رنگ طبیعی زمینه موهای خود بعد و جلوه اضافه کنید.

آمبره

آمبره

رنگ موی بلوطی جایی فوق‌العاده میان قهوه‌ای و قرمز قرار می‌گیرد و تقریباً برای انواع رنگ پوست مناسب است. آمبره رنگی عالی برای ورود به دنیای رنگ موهای بلوطی است زیرا اساساً بهترین رنگ تیره با هاله قرمز است.

مسی

مسی

در حالی که بعضی‌ها از رنگ موی بلوطی با تناژ قهوه‌ای و شیک لذت می‌برند اما بعضی دیگر کمی شور و اشتیاق بیشتری دارند. برای این افراد رنگ موی مسی مناسب است. این هاله روشن‌تر و جالب‌تر روی رنگ موی بلوطی برای اضافه کردن کمی هیجان به ظاهرتان عالی است. اگر رنگ پوست روشنی دارید، پس این رنگ مخصوص شماست

بلوطی آتشین

بلوطی آتشین

آیا تا به حال فکر کردید اگر رنگ موی بلوطی تیره را با هاله زنجیلی ترکیب کنید، حاصل آن چه رنگ مویی می‌شود؟ رنگ مویی آتشین و پرجلوه که برای انواع رنگ پوست مناسب است.

رزگلد

رزگلد

آیا شما به رنگ موهایی با درخشندگی زیاد و پرجلوه علاقه دارید؟ از رنگ‌کار خود بخواهید تا هاله رزگلد را میان رنگ‌موهای بلوطی شما اضافه کند و به آن تلالو بدهد.

فندقی

فندقی

اگر رنگ موهای شما به صورت طبیعی تیره است و به دنبال کمی تغییر نامحسوس در موهای خود هستید، رنگ موی فندقی را انتخاب کنید. این رنگ موی با تناژ گرم، با هاله قهوه‌ای قرمز بیشتر در دسته رنگ‌های قهوه‌ای قرار می‌گیرد که تنها برای آسان کردن تغییر رنگ موی شما میزان کمی رنگ به آن اضافه شده است.

چگونه به سرعت قرمزی آکنه را کاهش دهید
بیشتر بخوانید

زنجبیلی

زنجبیلی

براساس گفته‌های دنیای مد و فشن، زنجبیلی داغ‌ترین رنگ مو ترند در سال 2020 است. برای داشتن رنگ مویی ترند تنها کافیست تا این رنگ جیغ با هاله قرمز نارنجی را به موهای خود بزنید.

آلبالویی

آلبالویی

آیا به دنبال رنگ مویی بلوطی درخشان و شاداب هستید؟ فرقی نمی‌کند که چه رنگ پوستی دارید، همیشه این رنگ مو به پوست شما خوادهد آمد.

بلوطی طلایی

بلوطی طلایی

رنگ موی قهوه‌ای طلایی و بلوند هر دو در سال 2020 ترند هستند پس چرا رنگ موی قرمز نباید جزء رنگ‌ها ترند باشد؟ بلوطی طلایی رنگ مویی با تناژ گرم است که برای انواع رنگ پوست مناسب است و ظاهری هایلایت به موهای شما می‌دهد.

بلوطی تیره

بلوطی تیره

بلوطی (که بسیار معروف است) برای خانم‌های با پوست‌های تیره بسیار مناسب است. اگر رنگ پوست شما متوسط یا تیره است، این رنگ مو را امتحان کنید. با داشتن موهایی به این رنگ متوجه خواهید شد که رنگ بلوطی تیره دقیقاً همان محرکی بود که موهای شما برای حیرت انگیز شدن نیاز داشته است.

بلوطی توت فرنگی

بلوطی توت فرنگی

واقعاً چه کسی می‌تواند رنگ موی توت فرنگی را فراموش کند؟ بلوطی توت فرنگی در میان مرز باریک رنگ قرمز، بلوند و قهوه‌ای قرار دارد. به عبارتی دیگر، بلوطی توت فرنگی رنگ مویی تطبیق پذیر است که به طیف گسترده‌ای از رنگ‌های پوست می‌آید.

 ماهاگونی

ماهاگونی

ماهاگونی در دسته رنگ‌موهای بلوطی مانند عسلی در رنگ موهای بلوند است: رنگی غنی و لذیذ است که صورت شما را دلنشین کرده و برای انواع رنگ پوست مناسب است.

بلوطی و کاراملی

بلوطی و کاراملی

بیایید با واقعیت روبه‌رو شویم، تنها هایلایت‌های کاراملی بسیار کمی وجود دارند که روی هر رنگ مویی می‌توانند جادو انجام دهند. اگر تنها می‌خواهید که کمی گرما و درخشندگی به رنگ موهای بلوطی خود اضافه کنید، از رنگ‌کار خود بخواهید تا کمی هایلایت کاراملی میان موهای شما اضافه کند.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *