Subscribe Now
Trending News

مقالات

پوست و زیبایی

12 رنگ موی قهوه‌ای با هایلایت‌ بلوند شگفت‌انگیز 

12 رنگ موی قهوه‌ای با هایلایت‌ بلوند شگفت‌انگیز

در طول چند دهه گذشته، موهای قهوه‌ای و بلوند، همواره مورد توجه بوده و افراد بیشماری این رنگ مو را برای خود انتخاب کرده‌اند. طی سال‌های متمادی شعار “موی بور بیشترین جذابیت را دارد” سر و صدای زیادی به وجود آورده و رنگ موی بلوند به عنوان یکی از پرطرفدارترین رنگ مو در جهان مورد توجه قرار گرفته است. در حال حاضر، افرادی که دارای موهای خرمایی یا مشکی هستند، به شدت با رقبای بلوند خود در حال رقابت هستند. در ادامه ما قصد داریم با دادن ایده‌ها و طرح‌های نوین، دهه جدید را با انفجاری برای افرادی با رنگ موی تیره شروع کنیم!

اگر هر دو رنگ را دوست دارید و نمی‌توانید یکی را به جای دیگری انتخاب کنید، ما برای شما یک پیشنهاد داریم و آن موهای قهوه‌ای با هایلایت‌های بلوند می‌باشد. این ترکیب رنگ دوست‌داشتنی به موهای شما عمق، حرکت و جنبش و کنتراست بیشتری نسبت به آنچه فکر می‌کنید، را ایجاد می‌کند. آیا به دنبال رنگ موهای قهوه‌ای با مدل هایلایت بلوند هستید که در سال جدید، در تمام محافل باعث درخشیدن شما باشد؟ ما شما را با 12 مدل از این رنگ‌ها آشنا می‌کنیم که دیدن آن‌ها شما را شگفت‌زده خواهد کرد.

بهترین موهای قهوه‌ای با هایلایت‌های بلوند که اکنون باید آن را امتحان کنید

رشته‌ی نازک بلوند

رشته‌ی نازک بلوند

اگر به دنبال یک روش جسورانه برای ترکیب رشته‌های بلوند در رنگ موی تیره خود هستید، پیشنهاد می‌کنیم که یک رشته‌ی نازک از موی خود را به رنگ بلوند تغییر دهید. این نوع رنگ مو با ویژگی‌های صورت شما هم‌خوانی داشته و شما را جذاب‌تر می‌کند. یک رشته‌ی نازک بلوند به موی شما سرزندگی می‌بخشد.

نحوه مراقبت از پوست چرب به روش خانگی
بیشتر بخوانید

بیشتر بخوانید: 14 رنگ موی قهوه‌ای طلایی که عاشقش میشی! 

رشته‌های ظریف بلوند

رشته‌های ظریف بلوند

اگر شما قصد دارید که موهایتان را به تازگی هایلایت کنید، رشته‌های ظریف بلوند می‌تواند بهترین انتخاب برای داشتن نتیجه‌ی مورد پسند شما باشد. می‌توانید امتحان کنید. با روشن کردن قسمت‌های کوچکی از موهایتان، متناسب با ساختار صورت خودتان، بدون هیچ‌گونه نگرانی، از زیبایی و لطافت این هایلایت بهره‌مند شده و استفاده کنید.

میدلایت‌های کاراملی

میدلایت‌های کاراملی

اگر موهای شما مجعد و حالت‌دار هستند و دوست دارید که موهایتان را هایلایت کنید، باید سعی کنید رنگی را انتخاب کنید که به حالت طبیعی موی شما نزدیک‌تر باشد. برای این کار شما نیاز به تکنیک میدلایت دارید. این تکنیک رنگ مو، برای اولین بار توسط هنرمند مشهور Matt Rez به کار برده شد که با ترکیب هایلایت با رنگ پایه شما به صورت رشته رشته و یک در میان،  باعث از بین بردن برجستگی‌های stripey می‌شود.

بالیاژ شن و ماسه‌ای معکوس

بالیاژ شن و ماسه‌ای معکوس

بالیاژ معکوس بسیار شبیه به بالیاژی است که می‌شناسید و مورد علاقه شماست. از رنگ‌های تیره نزدیک ریشه و در سرتاسر موهایتان استفاده کنید تا به ظاهر شما عمق ببخشد. حال می‌توانید رشته‌هایی از موهایتان را با رنگ قهوه‌ای بلوند یا خاکستری رنگ کنید. با تیره نگه داشتن ریشه‌ها مو، هایلایت‌های بلوند شما واقعاً این فرصت را پیدا می‌کنند که در مرکز دید و توجه قرار بگیرند.

هایلایت خاکستری دودی

بیشتر بخوانید: 10 روش برای هایلایت قهوه‌ای تیره

هایلایت خاکستری دودی

برای داشتن این رنگ، نیازی نیست که هایلایت پلاتینه را انتخاب کنید. اگر موی سر شما به صورت طبیعی خاکستری شده و قصد دارید که موهایتان را هایلات کنید، بهتر است که از آرایشگر خود بخواهید که موهایتان را به رنگ هایلایت‌های خاکستری دودی رنگ‌آمیزی کند.

چگونه موهای خود را سفید و خاکستری رنگ کنیم؟
بیشتر بخوانید

هایلایت شکلاتی و شامپاینی

هایلایت شکلاتی و شامپاینی

اگر رنگ موی قهوه‌ای طبیعی شما خیلی تیره است و به ریشه‌های با رنگ مشکی محدود می‌شود، می‌توانید به هایلایت‌های بلوند اعتماد کنید تا به ظاهر خود عمق و ابعاد دهید. برای این کار، از آرایشگرتان بخواهید که ترکیبی از هایلایت‌های بلوند و قهوه‌ای شکلاتی را برای هرچه دلپذیرتر بودن رنگ‌تان، برای شما به کار ببرد.

قهوه‌ای شکلاتی با هایلایت‌های کاراملی

قهوه‌ای شکلاتی با هایلایت‌های کاراملی

به رنگ قهوه‌ای شکلاتی طبیعی خود، با هایلایت‌های کاراملی، حرارت و ته رنگ طلایی ببخشید.

رنگ موی قهوه‌ای شنی با رشته‌های بلوند پلاتین

رنگ موی قهوه‌ای شنی با رشته‌های بلوند پلاتین

اگر موهایی به رنگ قهوه‌ای شن و ماسه‌ای روشن دارید، از رنگ‌کار خود بخواهید که چند رشته بلوند پلاتینی را لابه‌لای موهای شما کار کند. نتیجه نهایی کار چطور است؟ هایلایت‌های نازک و با ظاهری طبیعی، که درخشش یکپارچه‌ای را ایجاد کرده و موی شما را با ظرافت خاصی تغییر می‌دهد.

رنگ موی قهوه‌ای عقیقی با هایلایت‌های طلایی

رنگ موی قهوه‌ای عقیقی با هایلایت‌های طلایی

در نگاه اول، این هایلایت‌ها ممکن است کمی قهوه‌ای‌تر (تیره‌تر) از بلوند به نظر برسند، اما با پایه قهوه‌ای به رنگ عقیق، و هایلایت‌های طلایی، کنتراست لازم را در موهای شما ایجاد می‌کنند.

قهوه‌ای شنی با هایلایت‌های بلوند خاکستری

قهوه‌ای شنی با هایلایت‌های بلوند خاکستری

اگر می‌خواهید موهای تیره خودتان را به رنگ‌های بور تغییر دهید، برای این کار رنگ پایه قهوه‌ای شنی روشن و هایلایت‌های بلوند خاکستری را امتحان کنید. نتیجه نهایی کار این می‌شود، بدون اینکه از موهای قهوه‌ای تیره خود فاصله گرفته باشید، در عین حال به موهای بور هم رسیده‌اید.

شکلاتی تیره و بالیاژ عسلی

شکلاتی تیره و بالیاژ عسلی

ترکیبی خوشمزه‌تر از شکلات تلخ و عسل را ذکر کنید.  منتظر می‌مانیم.

10 رنگ موی نقره‌ای معرکه برای خانم‌های شیک
بیشتر بخوانید

هایلایت‌های شکلاتی شیری و روبان طلایی

هایلایت‌های شکلاتی شیری و روبان طلایی

هایلایت‌های حجم‌دار دوباره مورد توجه قرار گرفته است. با این هایلایت‌های روبان طلایی، مد دخترهای دهه 90 را دوباره زنده کنید.

روش مراقبت از موهای قهوه‌ای با هایلایت‌های بلوند

روش مراقبت از موهای قهوه‌ای با هایلایت‌های بلوند

ما عاشق استفاده از دو رنگ متضاد مانند قهوه‌ای و بلوند در کنار هم هستیم، اما موهای مشکی یا خرمایی و پلاتینه نیازهای متفاوتی دارند. چگونه می‌توانید بدون فراموش کردن یکی از رنگ‌ها، از این ترکیب رنگ مو مراقبت کنید؟ باید از شامپو و نرم‌کننده‌های مخصوص استفاده کنید.

شامپو و نرم‌کننده حاوی رنگ‌دانه‌های آبی، باعث از بین رفتن کدری و تاری موهایتان شده، درخشش و شفافیت را به موهای قهوه‌ای روشن شما برمی‌گرداند. برای این کار لازم است که شامپو و نرم‌کننده‌تان را با سیستم شامپو و نرم‌کننده مخصوص موهای رنگ شده عوض کنید و هفته‌ای یک الی دو بار از این سیستم استفاده کنید تا زمانی که رنگ موی شما به نوک موهایتان برسد.

همه مواردی که باید برای داشتن موهای قهوه‌ای درخشان بدانید، را مورد بررسی قرار دادیم. اگر به موهای قهوه‌ای با هایلایت‌های بلوند علاقه دارید، می‌توانید برای رزرو نوبت در نزدیک‌ترین سالن آرایش به خود، از مکان‌یاب سالن ما استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: قهوه‌ای-خاکستری، رنگ موی مورد علاقه سوپرمدل‌ها!

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *