Subscribe Now
Trending News

مقالات

پوست و زیبایی

۱۵ رنگ موی زیبا و جسورانه مناسب چشمان خاکستری 

۱۵ رنگ موی زیبا و جسورانه مناسب چشمان خاکستری

با آن که اغلب گفته می‌شود که رنگ چشم آبی یا سبز نادر‌ترین رنگ‌های چشم هستند، اما واقعیت آن است که رنگ چشم خاکستری نادرترین رنگ چشم در تمام دنیا است. بله رنگ چشم خاکستری واقعاً وجود دارد اما کمتر از یک درصد از جمعیت دنیا چشمان خاکستری رنگ دارند و برای کسانی که می‌خواهند رنگ خاکستری چشمانشان جلوه داشته باشد، انتخاب رنگ مو کار چندان آسانی نیست. اگر به دنبال پیدا کردن رنگ موی مناسب برای چشمان خاکستری رنگ هستید، جستجوی شما به پایان رسیده است! در ادامه مطلب با ۱۵ رنگ موی مختلف که برای رنگ چشمان خاکستری مناسب هستند را با شما به اشتراک می‌گذاریم، از رنگ موی بلوند گرفته تا رنگ موی شرابی.

چه رنگ مویی باعث می‌شود که رنگ خاکستری چشمان شما جلوه بیشتری داشته باشد؟

خاکستری یک رنگ خنثی است و تقریباً با هر رنگ مویی که انتخاب کنید هم‌خوانی دارد؛ اما اگر می‌خواهید زمینه دودی خاکستری تنالیته رنگ چشمانتان جلوه بیشتری داشته باشد، بهتر است از رنگ موهایی استفاده کنید که تنالیته دودی خاکستری مشابهی داشته باشند؛ اما اگر می‌خواهید رنگ موهای روشن‌تر را امتحان کنید، رنگ‌هایی مانند قرمز، شرابی، مسی، برنزی و آبی انتخاب‌های مناسبی هستند.

بهترین رنگ موها برای چشمان خاکستری

رنگ موی مشکی

پیشنهاد ما به شما انتخاب یک رنگ موی واقعاً دراماتیک است به حدی چشم‌نواز است که همه گزینه‌های دیگر را از دور خارج می‌کند. ترکیب رنگ موی مشکی و چشمان خاکستری همان اثری را ایجاد می‌کند که آرایش چشم دودی خاکستری ایجاد می‌کند: جسورانه، اثرگذار و خیره‌ کننده! ترفند حرفه‌ای: موهای مشکی زمانی بیشترین جذابیت را دارند که درخشان باشند بنابراین اگر انتخاب شما داشتن رنگ موی مشکی است، حتماً از یک سرم درخشان کننده موی سر استفاده کنید.

سلامت گوارش برای داشتن یک پوست عالی
بیشتر بخوانید

مشکی بهترین رنگ موها برای چشمان خاکستری

رنگ موی قهوه‌ای تیره

صرفه‌نظر از رنگ چشمانتان، انتخاب رنگ موی قهوه‌ای تیره همیشه یک گزینه امن و جذاب است. متخصص رنگ مویتان می‌تواند به شما کمک کند که تنالیته‌ای را انتخاب کنید که بیشترین میزان همخوانی با رنگ پوستتان را داشته باشد. به یاد داشته باشید که ماندگاری تنالیته‌های تخصصی رنگ موی قهوه‌ای تیره بسیار کم است.

قهوه‌ای تیره بهترین رنگ موها برای چشمان خاکستری

رنگ موی قهوه‌ای متوسط

اگر رنگ پوست متوسطی دارید، شاید بهتر باشد از رنگ موی قهوه‌ای تیره پرهیز کنید، زیرا باعث می‌شود که ظاهرتان بی‌روح به نظر برسد. در عوض رنگ موی قهوه‌ای متوسط را امتحان کنید که باعث می‌شود همخوانی دلنشینی بین رنگ مو و رنگ پوست و چشمان خاکستری‌تان ایجاد شود.

قهوه‌ای متوسط بهترین رنگ موها برای چشمان خاکستری

رنگ موی بلوند پلاتینه

اگر به دنبال رنگ مویی هستید که بیشترین میزان همخوانی با تنالیته رنگ پوست سرد و چشمان خاکستری داشته باشد، امکان ندارد گزینه‌ای مناسب‌تر از بلوند پلاتینه پیدا کنید. این رنگ موی بلوند پلاتینه خاکستری یخی باعث می‌شود که تعادل زیبایی بین رنگ چشمان و رنگ موهایتان ایجاد شود. برای آن که تنالیته سرد موهای بلوند پلاتینه‌تان در فاصله قرارهای مراجعه به آرایشگاه از بین نرود، بهتر است از شامپو و حالت ‌دهنده حاوی ذرات بنفش استفاده کنید. استفاده از این شامپوها و نرم‌کننده‌های تخصصی باعث می‌شود که رنگ موی شما تنالیته گرم و یا زرد رنگی به خود نگیرد.

بلوند پلاتینه بهترین رنگ موها برای چشمان خاکستری

رنگ موی صورتی آدامس بادکنکی

به نظر ما استفاده از رنگ موی صورتی هرگز نمی‌تواند انتخاب اشتباهی باشد. به خصوص اگر قصد دارید رنگ خاکستری چشمانتان روشن‌تر به نظر برسد، پیشنهاد ما به شما استفاده از رنگ موی صورتی آدامس بادکنکی است.

رنگ موی صورتی آدامس بادکنکی بهترین رنگ موها برای چشمان خاکستری

بیشتر بخوانید: راهنمای انتخاب رنگ مو بر اساس پوست و چشم

رنگ موی طوسی قهوه‌ای

ترکیب تنالیته خاکستری و قهوه‌ای در این رنگ مو باعث می‌شود که رنگ زمینه چشمان شما نمود بیشتری پیدا کند، اگر تنالیته رنگ پوستتان سرد باشد.

علت خارش پوست بدن چیست؟
بیشتر بخوانید

رنگ موی طوسی قهوه‌ای بهترین رنگ موها برای چشمان خاکستری

رنگ موی بلوند خاکستری تیره

با آن که پیش‌تر گفتیم که بیشترین میزان همخوانی با رنگ چشم خاکستری به رنگ موی بلوند پلاتینه تعلق دارد، اما ترکیب این بلوند خاکستری تیره‌تر با زنگ چشمان خاکستری هم می‌تواند به همان اندازه تأثیرگذار باشد.

بلوند خاکستری تیره بهترین رنگ موها برای چشمان خاکستری

رنگ موی مسی

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که در رنگ چشمان خاکستری‌تان رگه‌هایی از رنگ آبی وجود دارد، انتخاب رنگ موی مسی می‌تواند برای شما بسیار مناسب باشد. از آنجایی که رنگ‌های نارنجی و آبی مکمل هم هستند، رنگ موی مسی می‌تواند ظاهر شما را بسیار ویژه و جذاب کند.

رنگ موی مسی بهترین رنگ موها برای چشمان خاکستری

رنگ موی هلویی

اگر رنگ موی مسی برای شما خسته‌ کننده به نظر می‌رسد و به دنبال رنگ جسورانه‌تر و مدرن‌تری هستید، می‌توانید رنگ موی هلویی را انتخاب کنید. این رنگ موی خیره ‌کننده و چشم‌نواز باعث می‌شود که رنگ آبی چشمان خاکستری‌تان نمود بیشتری پیدا کند.

رنگ موی هلویی بهترین رنگ موها برای چشمان خاکستری

رنگ موی بنفش شرابی روشن

اگر خاکستری چشمان شما از آن دسته رنگ‌ها است که رگه‌های سبز رنگی در خود دارد، بهتر است از رنگ مویی استفاده کنید که تنالیته‌ای از خانواده رنگی قرمز یا بنفش داشته باشد. این رنگ موها باعث می‌شوند که رنگ چشمانتان جوری به نظر برسد که تا پیش از آن هرگز ندیده‌اید. برای مثال این رنگ موی بنفش شرابی روشن یک انتخاب بسیار مناسب است که با همه تنالیته‌های رنگ پوست هم همخوانی دارد.

رنگ موی بنفش شرابی روشن بهترین رنگ موها برای چشمان خاکستری

رنگ موی قرمز شرابی

ما هرگز به رنگ قرمز شرابی نه نمی‌گوییم، به خصوص اگر به اندازه این عکس زیبا باشد. از متخصص رنگ مویتان درخواست کنید که موهایتان را به رنگ قرمز شرابی در بیاورد تا با تنالیته سبز چشمان خاکستری‌تان تعادل دلنشینی ایجاد شود.

شامپو و موهای خود را با روغن‌های ضروری احیا کنید
بیشتر بخوانید

قرمز شرابی بهترین رنگ موها برای چشمان خاکستری

رنگ موی خاکستری

برای آنکه چشمان خاکستری‌تان جلوه‌ی زیبایی داشته باشد مجبور نیستید حتماً از رنگ‌های مکمل استفاده کنید. می‌توانید رنگ موی خاکستری یا نقره‌ای را انتخاب کنید. تنها نکته‌ای که باید به یاد داشته باشید آن است که از شامپو و حالت‌ دهنده مناسب استفاده کنید تا تنالیته رنگ مویتان از بین نرود.

رنگ موی خاکستری بهترین رنگ موها برای چشمان خاکستری

رنگ موی آبی خاکستری

برای اصلاح رنگ موی خاکستری ساده‌تان می‌توانید هایلایت‌هایی از رنگ آبی پاستیلی به آن اضافه کنید. این رنگ مو برای پوست‌های معمولی معرکه می‌شود.

رنگ موی آبی خاکستری بهترین رنگ موها برای چشمان خاکستری

رنگ موی سبز اقیانوسی

اگر رنگ خاکستری چشمان شما تیره است، بهتر است رنگ مویی را انتخاب کنید که باعث شود چشمانتان روشن‌تر به نظر برسند. ما عاشق تضاد رنگی هستیم که در هنگام کنار هم قرار گرفتن رنگ موی سبز اقیانوسی و چشمان خاکستری تیره ایجاد می‌شود. در اینجا هم باید به یاد داشته باشید که ماندگاری رنگ موی سبز اقیانوسی بسیار کم است و استفاده از شامپو و نرم‌کننده مناسب به رنگ موی شما کمک می‌کند که مدت زمان ماندگاری بیشتری داشته باشد.

رنگ موی سبز اقیانوسی بهترین رنگ موها برای چشمان خاکستری

رنگ موی رنگین‌کمانی

از آنجایی که رنگ خاکستری یک رنگ خنثی است، با همه رنگ‌های مو همخوانی دارد. معنی این حرف آن است که اگر وسوسه شده‌اید رنگ موی رنگین‌کمانی را امتحان کنید، منتظر چه هستید؟ می‌توانید همین الان و بدون نگرانی، این ترند جذاب و خیره‌کننده را امتحان کنید!

رنگ موی رنگین‌کمانی بهترین رنگ موها برای چشمان خاکستری

بیشتر بخوانید: ما به شما میگیم چه رنگ مویی به پوست‌های روشن میاد

منبع مطلب

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *