Subscribe Now
Trending News

مقالات

پوست و زیبایی

دفعه بعدی موهایتان را این مدلی کوتاه کنید! 

دفعه بعدی موهایتان را این مدلی کوتاه کنید!

مدل موی متوسط به این معنی است که بلندی مو اندازه‌ای متوسط دارد و این روزها بسیار پرطرفدار شده است. این مدل مو اخیراً مورد توجه دیزاینرها و اینفلوئنسرهای اینستاگرام قرار گرفته است، این مدل موی بی‌نقص نه خیلی بلند و نه خیلی کوتاه است. عموماً، بلندی موهای متوسط تا روی استخوان ترقوه یا کتف است. این مدل مو برای انواع مو از صاف تا حالت‌دار، فر و موی فر ریز و همچنین برای هر جنس مویی مناسب است. مدل موی متوسط همچنین برای انواع فرم صورت مناسب است و نسبت به موی بلند احتیاج به مراقبت کمتری دارد. نگاهی بیندازید به این مدل‌های موی زیبا که بلندی آنها متوسط است تا برای دفعه بعدی که به سالن زیبایی می‌روید کمی ایده داشته باشید.

در این مقاله می‌خوانیم:

1. چتری تکه تکه با موی متوسط

2. مدل موی متوسط و چتری یک تکه

3. چتری کم با موی متوسط

4. مدل موی متوسط برای موهای نازک

5. مدل موی متوسط با لایه‌های بلند

6. مدل موی متوسط با لایه‌های کوتاه

7. مدل موی متوسط برای موهای صاف

8. مدل موی متوسط و موج‌دار

9. مدل موی متوسط ویو شده

10. چتری کوتاه با موی متوسط

11. مدل موی متوسط با کوتاهی نامتقارن

12. موی متوسط جلو بلند و پشت کوتاه

13. مدل موی متوسط برای موهای فر ریز

14. مدل موی متوسط با گیس آفریقایی

15. مدل موی متوسط برای موهای آسیایی

16. گیس فرانسوی برای موی متوسط

17. گیس آبشاری برای موی متوسط

18. گیس محکم آفریقایی برای موی متوسط

19. مدل چهل گیس برای موی متوسط

20. مدل موی نیمه جمع برای موی متوسط

21. رنگ آمبره برای موی متوسط

22. مدل موی متوسط بلوند با هایلایت

23. رنگ پلاتینه بلوند برای موی متوسط

24. مدل موی متوسط تیره

25. مدل موی متوسط تیره با بالیاژ

26. مدل موی تیره با هایلایت کاراملی

27. مدل موی قرمز متوسط

28. مدل موی مشکی متوسط

چتری تکه تکه با موی متوسط

مدل مو چتری تکه تکه با موی متوسط

چتری تکه تکه مدل موی شما را بیشتر از چتری یک تکه متحول می‌کند و صورت زیبای شما را قاب می‌گیرد. این مدل مو را با موی ویو با بلندی متوسط ترکیب کنید تا ظاهری غیررسمی و متناسب با لب دریا برای خود درست کنید. محصولات حجم دهنده مو مانند اسپری نمک دریا، ضروری هستند و کمی حال هوای کول و باحال به استایل شما می‌دهید. در آخر مدل مویی خواهید داشت که کمی شبیه به مدل‌های موی درهم ریخته دهه 70 است اما پیچ و تابی مدرن دارد.

مدل موی متوسط و چتری یک تکه

مدل موی متوسط و چتری یک تکه

چتری یک تکه که همچنین به آن چتری پر نیز می‌گویند برای کامل کردن مدل مو با اندازه متوسط عالی است. یک مدل و اینفلوئنسر فرانسوی محبوب می‌گوید که ترکیب چتری یک تکه با موی متوسط باعث می‌شود که موهای شما پرحجم به نظر بیاید و توجه‌ها را به سمت چشمان شما می‌برد. این مدل مو همچنین ظاهری جوان‌تر به شما می‌دهد. برای گرفتن نتیجه بهتر، این مدل مو را با رنگ‌های تیره مانند شکلاتی تیره یا بلوطی امتحان کنید.

چتری کم با موی متوسط

چتری کم با موی متوسط

چتری کم نیز با نام‌های چتری کم حجم یا چتری نازک نیز شناخته می‌شود. این مدل چتری از آن جهت با چتری یک تکه متفاوت است که پیشانی شما را کامل نمی‌پوشاند. به جای آنکار، روی پیشانی پخش است و تاثیری ملیح‌تر، غیررسمی‌تر و زیباتر بر چهره شما خواهد داشت، مخصوصاً هنگامی که آن را با مدل موی متوسط ویو شده ترکیب می‌کنید. چتری کم حجم برای آن دسته از خانم‌هایی مناسب است نوع موهایشان نازک و ظریف است زیرا این مدل احتیاجی به موی زیاد برای درست کردن خود چتری نیاز ندارد.

مدل موی متوسط برای موهای نازک

مدل موی متوسط برای موهای نازک

موهایی که نازک و ضعیف هستند، هنگامی که خیلی بلند می‌شوند، می‌توانند پژمرده و شکننده به نظر برسند. در نتیجه مدل موی متوسط برای خانم‌هایی که این نوع از مو را دارند مناسب است. برای دادن ظاهری ضخیم و حجیم به موهایتان، هنگامی که موهایتان را با سشوار خشک می‌کنید از موس برای ریشه‌ها استفاده کنید و کمی اسپری حجم دهنده نیز به موهایتان بزنید. شما همچنین می‌توانید از اکستشن گیره‌ای مو زمانی استفاده کنید که مدل موی متوسط شما به قدری بلند شده باشد که به صورت یک دست با اکستشن‌ها ترکیب شود.

مدل موی متوسط با لایه‌های بلند

مدل موی متوسط با لایه‌های بلند

لایه‌های بلند برای آن دسته از خانم‌هایی مناسب است که به صورت طبیعی تارهای موهایشان ضخیم است زیرا با این مدل ظاهر مو تکه شده به نظر می‌آید و بُعد بیشتر و حالت زیباتری به مو می‌دهد. در عین حال، مدل موی با اندازه متوسط برای موهای ضخیم بهتر است زیرا نسبت به موی بلند وقت کمتری برای شستن، خشک کردن و مدل دادن نیاز دارد. اگر می‌خواهید مدل موی متوسط با لایه‌های بلند را انتخاب کنید، سعی کنید کمی تکه‌هایی که به صورت حالت می‌دهند یا حتی چتری‌های دو طرفه بلند را به موهایتان اضافه کنید تا در آخر ظاهری زیبا و تحسین برانگیز داشته باشید.

راه های آسان طبیعی و موثر جهت کاهش سفیدی مو
بیشتر بخوانید

مدل موی متوسط با لایه‌های کوتاه

مدل موی متوسط با لایه‌های کوتاه

در اصطلاحات کاربردی برای کوتاهی مو، بلندی لایه‌های مو که کوتاه یا بلند باشد بیشتر بستگی به تفاوت میان بلندترین و کوتاه‌ترین تکه‌های موی خودتان دارد تا اندازه واقعی خود لایه‌ها، یعنی بلندی و کوتاهی لایه‌ها نسبت به موهای خودتان سنجیده می‌شود و نه اندازه واقعی آنها. هر چقدر لایه‌های موهایتان کوتاه‌تر باشد، تفاوت میان اندازه لایه‌های مو کمتر است. یک مدل موی متوسط با لایه‌های کوتاه حجم و فرم به مو می‌دهد و این مدل را برای کسانی مناسب می‌کند که موهایشان تخت و بدون حجم می‌شود.

مدل موی متوسط برای موهای صاف

مدل موی متوسط برای موهای صاف

انتخاب‌های زیادی برای مدل دادن به موی صاف و با اندازه متوسط وجود دارد. اگر به دنبال داشتن ظاهری مرتب و حرفه‌ای هستید، سعی کنید با سشوار موهای خو را براق و نرم کنید. در غیر این صورت، مدل موی دهه 90 که شامل ترکیب مو با ساختاری غیررسمی و فرق کج می‌شود، ظاهری به شما می‌دهد که به مراقبت کمی نیاز دارد و برای یک آخر هفته خودمانی با دوستانتان مناسب است.

 بیشتر بخوانید: 10 مدل موی باب زیبا با بالیاژ که حتماً باید امسال امتحان کنید! 

مدل موی متوسط و موج‌دار

مدل موی متوسط و موج‌دار

خانم‌هایی که موهای موج‌دار دارند، انتخاب‌های زیادی برای مدل موی با انداره متوسط دارند. یک مدل موی متوسط به شما اجازه می‌دهد تا موج موهای خود را با استایل‌های مختلف به رخ دیگران بکشید، از حلقه‌های درهم ریخته و بدون ساختاری که آزادانه رها شده‌اند گرفته تا موی فر مرتب و مدل داده شده. در حالی که موی متوسط موج‌دار بیشتر از موهای کوتاه به مراقبت احتباج دارد، از محصولات مخصوص موی حالت‌دار و درمان‌های آب رسان استفاده کنید که به شما کمک می‌کند که در زمانی کمتری به موهایتان مدل دهید و همچنین شما را مطمئن می‌کند که موهایتان وز نشود و پف نکند.

مدل موی متوسط ویو شده

مدل موی متوسط ویو شده

اگر موهای شما به صورت طبیعی حالت ویو دارد، مدل کوتاهی با اندازه متوسط برای شما ایده‌آل است. به این دلیل که این مدل آنقدری کوتاه است که مراقب از آن راحت و آنقدری بلند است که بتواند حرکت زیبای موهای ویو شما را به رخ دیگران بکشد. آن دسته از خانم‌هایی که موهای صاف طبیعی دارند، می‌تواند با استفاده از وسیله‌های گرمایی مانند بابلیس یا اتو مو برای ویو کردن موهایشان استفاده کنند. انتخاب دیگر، گیس کردن موهایتان است در حالی که موهایتان هنوز رطوبت دارد و استفاده از کمی اسپری نمک دریایی نیز می‌تواند به موهای شما ظاهری رویایی و مناسب برای لب دریا را بدهد.

چتری کوتاه با موی متوسط

چتری کوتاه با موی متوسط

بلندی چتری کوتاه تا وسط پیشانی شما است و توجه‌ها را به سمت چشم ابروی شما جلب می‌کند. این مدل چتری حال و هوایی فشن و هنری دارد، بنابراین برای آن دسته از خانم‌هایی مناسب است که می‌خواهد شخصیت هنری خود را به رخ دیگران بکشند. در حالی که چتری‌های کوتاه می‌تواند به نظر خیلی نمایشی و به روز باشد، موی متوسط می‌تواند این ویژگی‌های چتری کوتاه را متعادل کند و ظاهری ملیح‌تر و خانمانه‌تر به شما بدهد. اگر برای اولین بار است که می‌خواهید چتری کوتاه را امتحان کنید، ترکیب آن با موی با اندازه متوسط انتخابی عالی است.

مدل موی متوسط با کوتاهی نامتقارن

مدل موی متوسط با کوتاهی نامتقارن

به دنبال مدل مویی منحصر به فرد می‌گردید؟ مدل کوتاهی نامتقارن را انتخاب کنید. مدل‌های موی نامتقارن چشمگیر هستند زیرا به صورت کاملاً واضحی نامتوازن هستند. بعلاوه، مدل‌های کوتاهی نامتقارن انواع زیادی دارند که شامل بلندی‌های متفاوت مو یا بلندی متفاوت مو در جلو و پشت سر است. اکثر مدل‌های نامتقارن برای موهای با اندازه متوسط عالی هستند.

موی متوسط جلو بلند و پشت کوتاه

موی متوسط جلو بلند و پشت کوتاه

یکی دیگر از انواع مدل کوتاهی نامتقارن استایل جلو بلند و پشت کوتاه است. این مدل را همچنین مدل فون‌دار یا برعکس می‌نامند. این مدل نامتقارن می‌تواند مزیت هر دو مدل را یعنی موی بلند در جلو برای قاب گرفتن صورتتان و حجم و پری موی کوتاه را در پشت سر به شما بدهد. اگر آمادگی کامل برای شیرجه زدن در مدل موی باب بلند را ندارید، مدل موی جلو بلند و پشت کوتاه می‌تواند برای شما مرحله اول باشد.

مدل موی متوسط برای موهای فر ریز

مدل موی متوسط برای موهای فر ریز

بلند کردن موی فر ریز تا به اندازه متوسط برسد می‌تواند کمی بیشتر از دیگر انواع مو طول بکشد، اما نتیجه‌ای که می‌گیرید ارزشش را دارد. شما انتخاب‌های متنوع زیادی برای مدل دادن به موهایتان دارید، از استایل کلاسیک آفریقایی گرفته تا موی گیس. برای بلند نگه داشتن موهایتان از کوتاه کردن زیادی آن خودداری کنید. به جای آن، هنگامی در پایین موهای خود موخوره می‌بینید، آنها را قیچی کنید. بعلاوه، حتماً از آسیب‌هایی که مواد شیمیایی و گرما به موهایتان می‌زند، دوری کنید و موهایتان را به آرامی با شانه دانه درشت شانه کنید تا از شکسته شدن موهایتان جلوگیری کنید.

خارش چانه نشانه چیست؟
بیشتر بخوانید

مدل موی متوسط با گیس آفریقایی

مدل موی متوسط با گیس آفریقایی

گیس آفریقایی یکی از متداول‌ترین سبک‌های گیس برای آن دسته از خانم‌هایی است جنس موهایشان مانند جنس موهای مردم آفریقاست. این مدل گیس همچنین به عنوان استایلی محافظت کننده در نظر گرفته می‌شود زیرا به استفاده از هیچ مواد شیمیایی احتیاج ندارند، فشار زیادی به پوست سر نمی‌آورد و رطوبت طبیعی مو را نگه می‌دارد. بعلاوه، استایل‌های مختلف گیس آفریقایی با هر میزان از بلندی، محکمی و نازکی برای موی متوسط نیز مناسب هستند.

مدل موی متوسط برای موهای آسیایی

مدل موی متوسط برای موهای آسیایی

نوع موهای آسیایی‌ها ضخیم‌تر از موهای مردم اروپاست، این به آن معنی است که این جنس مو برای موی متوسط با لایه‌های بلند مناسب است. این مدل به موهایتان بُعد می‌دهد و نمی‌گذارد که موهایتان مانند حجمی عظیم و یک تکه به نظر برسد. بعلاوه، لایه‌های مو که صورتتان را قاب می‌گیرند، می‌تواند چهره شما را کشیده‌تر و لاغرتر نشان بدهند. از آنجایی که موهای آسیایی‌ها زودتر دیگر انواع مو بلند می‌شود، لازم است که فواصل کوتاهی برای این موها به نسبت دیگر موها کوتاه‌تر باشد تا اندازه آن متوسط بماند.

گیس فرانسوی برای موی متوسط

گیس فرانسوی برای موی متوسط

گیس کردن موی متوسط ممکن است نسبت به گیس کردن موی بلند احتیاج به مهارت بیشتری داشته باشد، مخصوصاً اگر موهای شما نازک یا آسیب دیده باشد. دلیلش این است که حجم مو برای گیس کردن و داشتن گیسی بلند و ضخیم و یا گیسی مدل‌دارتر کافی نیست. هرچند، روش ساده گیس کردن مانند گیس فرانسوی، روی موهای متوسط زیبا به نظر می‌رسد. به این دلیل که تنها سه دسته مو برای گیس کردن نیاز دارید و می‌توانید به جای شروع کردن گیس از پایین گردن، آن را  از خط موی پیشانی نیز شروع کنید.

گیس آبشاری برای موی متوسط

گیس آبشاری برای موی متوسط

گیس آبشاری یکی از ساده‌ترین مدل‌های گیس است و به موهای خیلی بلند برای گیس احتیاج ندارد. شما همچنین می‌توانید این گیس را از خط موی پیشانی یا کنار سر خود شروع کنید و موها را به سمت عقب گیس کنید یا از یک سمت به سمت دیگر اینکار را انجام دهید. به همین دلایل، این مدل گیس برای موی متوسط مناسب است. این مدل همچنین به دلیل ظاهر زیبا، رمانتیک و خانمانه‌ای که دارد، برای جشن عروسی یا مهمانی‌های مریوط به عروسی مناسب است.

گیس محکم آفریقایی برای موی متوسط

گیس محکم آفریقایی برای موی متوسط

گیس محکم آفریقایی مدل موی قدیمی مردم آفریقاست و روی مو فر ریز با اندازه متوسط خیره کننده به نظر می‌رسد. این مدل ترکیبی است از گیس‌های کوچک اطراف سر با گیس‌هایی است که در وسط سر رو به پایین می‌آیند. مهره‌های کوچک به آخر گیس‌ها اضافه می‌شود تا در آخر مدل مویی بی‌نظیر و چشمگیر داشته باشید. این مدل شیک و زیبا است و آن را برای استایل روزمره یا مهمانی‌های رسمی مناسب می‌کند.

مدل چهل گیس برای موی متوسط

مدل چهل گیس برای موی متوسط

چهل گیس مدلی کلاسیک برای موهای بلند و متوسط است. نه تنها مدل مویی محافظ کننده است بلکه این مدل مو حال و هوای دهه نودی جالبی دارد که به دلیل محبوب شدن این مدل مو در آن دوره است. اگر موهای طبیعی شما چیزی حدود 7 تا 10 سانتی‌متر طول دارد، شما می‌توانید به راحتی اکستنشن گیس شده نیز میان گیس‌های خود نیز اضافه کنید. هرچند، به موهای کوتاه‌تر هم می‌توان اکستنشن اضافه کرد. از رنگ‌هایی مانند نقره‌ای روشن و ارغوانی استفاده کنید تا پیچ و تابی عجیب و زیبا به این مدل چهل گیس ترند شده بدهید.

مدل موی نیمه جمع برای موی متوسط

مدل موی نیمه جمع برای موی متوسط

انتخابی ملیح و رمانتیک برای هر اندازه مویی، مدل نیمه جمع است که به طور خاص روی موهای با اندازه متوسط زیبا به نظر می‌رسد. این مدل همچنین برای هر دو نوع موی ضخیم و نازک مناسب است. عامل اصلی هر موی جمعی درست کردن حجم برای قسمت بالایی مو است. با اینکار مطمئن خواهید شد که موهایتان پایین و چسبیده به سرتان نیست و چشم‌های شما را کشیده و فرم صورتتان را متناسب می‌کند.

رنگ آمبره برای موی متوسط

رنگ آمبره برای موی متوسط

موی متوسط تکمیل کننده رنگ موی آمبره است. آمبره از کلمه‌ای فرانسوی به معنای «سایه‌دار» می‌آید که شامل ترکیب چند رنگ مو است که در آخر رنگ موهای شما ترکیبی زیبا از چند رنگ مو خواهد بود. رنگ موی کلاسیک آمبره ترکیبی از ریشه تیره با رنگ بلوندی است که از اوسط مو شروع شده و تا انتها مو ادامه دارد. این مدل ظاهری مطابق با مد روز دارد که هرگز قدیمی نمی‌شود. همچنین اگر می‌خواهید ظاهر خود را برای مراسمی خاص تغییر دهید، می‌توانید از رنگ موی موقت برای قسمت‌های روشن مو استفاده کنید. اندازه متوسط مو به شما اجازه می‌دهد که طیف رنگ موی خود را به نمایش بگذارید و اگر موی نسبتاً بلندی دارید، از آنجایی که حجم موی کمتری برای رنگ کردن در مدل آمبره دارید، در نتیجه وقت کمتری را در سالن آرایشگاه می‌گذرانید.

۶ راز زیبایی هنگام حمام کردن
بیشتر بخوانید

مدل موی متوسط بلوند با هایلایت

مدل موی متوسط بلوند با هایلایت

اگر همه موهای خود را پلاتینه کرده‌اید، ضروری است که از هایلایت‌های چند وجهی در میان موهایتان استفاده کنید تا موهای بلوندتان تخت و یک نواخت به نظر نرسد. رانگ‌کار شما باید تکه‌هایی از موهای شما را روشن کند تا رنگ زمینه مو در چشم بیاید و کمک کند تا مدل موهای جدیدتان مکمل تناژ رنگ پوستتان باشد. اگر می‌خواهید مدل موهای خود را به موی با اندازه متوسط و هایلات بلوند تغییر دهید، حتماً از آرایشگر خود بخواهید ابتدا موهایتان را قبل از رنگ کردن کوتاه کند تا رنگ‌کار شما بتواند جای درست هایلات‌ها را پیدا کند.

رنگ پلاتینه بلوند برای موی متوسط

رنگ پلاتینه بلوند برای موی متوسط

برای آن دسته از خانم‌هایی که به دنبال استایلی جسورانه و منحصر به فرد هستند، موی پلاتینه بلوند بهترین رنگ مو برای داشتن ظاهری چشمگیر است. از آن جایی که موی شما برای این رنگ مو باید به میزان زیادی دکلره شود و رنگ باز کند، مخصوصاً اگر موهای خودتان به صورت طبیعی تیره باشد، ممکن است رنگ‌کارتان به شما پیشنهاد بدهد که موهایتان را نیز کوتاه کنید. هنگامی که می‌خواهید رنگ موهای خود را پلاتینه کنید، تغییر اندازه مو از بلند به متوسط می‌تواند به موهایتان جان بدهد و همچنین هر گونه موخوره و موی خشک شده را از بین ببرد.

مدل موی متوسط تیره

مدل موی متوسط تیره

موی متوسط تیره بهترین ترکیب برای داشتن مویی شیک و زیبا است و ممکن است به همین دلیل باشد که مورد علاقه بسیاری از مدل‌ها و طراحان مد در سراسر دنیا است. در سال 2020، رنگ شکلاتی زیبا به عنوان یکی از پرطرفدارترین ترندها در نظر گرفته شده است. هرچند، به منظور داشتن تناژی بی‌نظیر برای رنگ تیره باید به تناژ رنگ پوست خود و رنگ چشمانتان و همچنین رنگ زمینه موهایتان توجه کنید.

مدب موی متوسط تیره با بالیاژ

مدب موی متوسط تیره با بالیاژ

بالیاژ روش هایلات کردن مو با دست است که آرایشگر با استفاده از آن هایلایت‌های ظریف و طبیعی در میان مو در می‌آورد. با توجه به شیوه‌ای که رنگ‌کار رنگ روشن را در میان موهایتان استفاده می‌کند، بالیاژ می‌تواند برای قاب گرفت صورت، ایجاد بُعد یا چند وجهی به نظر رسیدن مدل کوتاهی موهایتان مورد استفاده قرار گیرد. زمینه تیره مو مانند بومی عالی برای بالیاژ کردن است و هنگامی که اندازه موهایتان متوسط است، فضای نسبتاً زیادی برای رنگ‌کارهای حرفه‌ای وجود دارد تا جادویشان را برای موها شما به کار گیرند. نتیجه‌اش مدل موی زیباد و بی‌نظیر می‌شود که در عکس زیر می‌بینید و همچنین ظاهری غیررسمی و به روز دارد.

مدل موی تیره با هایلایت کاراملی

مدل موی تیره با هایلایت کاراملی

هایلات‌های تناژ گرم و خوش رنگ کاراملی در حالی که به مدل موی شما بُعد و شادابی می‌دهد، ظاهری ملیح و زیبا نیز به آن می‌دهد. رنگ‌کار شما می‌تواند از فویل یا روش بالیاژ برای اضافه کردن هایلایت‌های کاراملی به موهایتان استفاده کند که کمی موهای شما را روشن و استایلتان را درخشنده می‌کند. این مدل مو برای آن دسته از خانم‌هایی مناسب است که موهایشان به صورت طبیعی تیره است و می‌خواهند کمی در فصل بهار یا تابستان ظاهرشان را تغییر دهند، هایلایت‌های کاراملی همچنین برای آنهایی مناسب که ته رنگ پوستشان گرم است.

مدل موی قرمز متوسط

مدل موی قرمز متوسط

طراحان مد پیش‌بینی کرده بودند که رنگ موی مسی-طلایی که تناژ گرم و طبیعی دارد، امسال یکی از پرطرفدارترین ترندها خواهد بود. از آنجایی که قرمز کردن مو تغییر بسیار بزرگی است، شما به موهای بلند احتیاج ندارید. تاثیر هاله قرمز بر ظاهر شما به این معنی است که موی با اندازه متوسط ایده‌آل است. رنگ قرمز به عنوان یکی از قوی‌ترین رنگ‌ها، همچنین برای آن دسته از خانم‌هایی که موی نازک یا ظریف دارند، مناسب است.

مدل موی مشکی متوسط

مدل موی مشکی متوسط

موی مشکی با هر مدل مویی بی‌نقص به نظر می‌رسد که شامل موی با اندازه متوسط هم می‌شود. برای از بین بردن یک یک نواختی موی مشکی، از آرایشگر خود بخواهید موهای شما را مدل تکه تکه یا درهم ریخته کوتاه کند. ویوهای باز و هایلایت‌های ظریف نیز می‌تواند بُعد و مدل به موهای مشکی شما بدهد. انتخاب دیگر این است که مدل مویی هنری را انتخاب کنید، موهایتان را با سشوار حالت دهید و به موهایتان چتری پر و یکه تکه اضافه کنید.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *